ADA AIR
Ada Air - Agjenci udhetimi & turistike.
http://www.adaair.com

Agjensi turistike, shqiptare ne gjermani
Bileta e aeroplanit dhe bileta e autobusit per udhetimin tuaj. Rezervimi i biletes prane agjesise biletat.de Bileta te lira dhe gjithnji sherbim cilesor e profesional.
http://www.biletat.de

Air Prishtina
Reisebüro Prishtina Group Reisebüro Prishtina Group (RBP) ėshtė njė organizator i suksesshėm i fluturimeve me zyret e saj qendrore nė Cyrih dhe Prishtinė. Suksesi dhe dominimi i saj nė tregun Evropian lidhen ngushtė me pėrvojėn e saj mbi 25 vjeqare nė lidhjet e Kosovės me Evropėn, posaqėrisht sa i pėrket kėrkesave tė bashkatdhetarėve tanė nė Zvicėr dhe Gjermani.
http://www.airprishtina.com/sq/default.aspx

Belle Air
Linjat tona aktuale per vitin 2007 jane vetem fluturime nderkombetare ng Tirana ne: Milano Malpensa, Bergamo - Orio al Serio, Verona, Pisa, Forli, Roma Fiumicino, Bari, Firenze, Genova, Perugia, Venezia-Treviso, Trieste e Prishtine. Per sezonin dimeror 28 Tetor 2007-29 Mars 2008 linjat tona jane zgjeruar me fluturimet nderkombetare nga Prishtina ne Bergamo-Orio al Serio, Roma Fiumicino, Venezia-Treviso, Hahn Frankfurt, Munih, Liezh, Zurich, Geneve.
http://www.belleair.it/default.aspx?lang=al

Eurokoha Reisen
Agjencinoni turistike Eurokoha Reisen.
http://www.eurokoha.net

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendėr nė Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndėrmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim tė udhėtarve nė komunikacionin ndėrkombėtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime tė tjera nga lėmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

FLORI TURS
Rezervime tė aviobiletave me tė gjitha kompanitė e fluturimeve tė rregullta dhe charter nga: SHKUPI, PRISHTINA, TIRANA. Udhėtime me autobus nė vija tė regullta: Shkup – Zürich, Shkup – Vienna, Shkup – Ljubljanė, Shkup – Stamboll, Shkup – Tiranė, Shkup – Sarajevė. FLORI TURS garanton udhėtim tė sigurtė dhe te rehatshėm.
http://www.floriturs.com

Illyrian Airways
Illyrian Airways u themelua ne 2005 si nje kompani e pare qe besonte ne zhvillimin e emigracionit ne Itali te popullsise shqipfolese ne pergjithesi dhe asaj kosovare ne vecanti si dhe ne zgjerimin e mardhenieve me Europen permes Italise. Dhe koha i dha te drejte. Lidhjet permes Italise sa vine dhe rriten, behen me te qendrueshme dhe me cilesore.
http://www.illyrianairways.com

Kosova Airlines
Kosova Airlines ju mundeson rezervimin Online te biletave, paguaj me Visa dhe Matercard.
http://www.kosovaairlines.com

Saba Tours
Mirė se vini nė faqen zyrtare tė byrosė turistike Saba Tours. Pėrmes kėsaj faqeje ne do tė mundohemi qė tė ju ofrojmė shėrbime dhe informacione sa mė tė mira dhe tė lehta pėr tu gjetur, duke avancuar kėshtu shėrbimin pėr konsumatorė, me qėllim qė ju tė ndaheni tė kėnaqur me elementet qė i kemi vėnė nė dispozicion
http://www.sabatours.net

Shko tek faqja: 1 2