ALBA-TRANS
E themeluar nė Korrik tė vitit 2003, ALBA-TRANS ėshtė sot njė nga kompanitė mė tė mėdha nė vend duke ofruar shėrbim transporti dhe agjencie turistike me cilėsi tė lartė. Arritjet dhe suksesi janė rezultat i administrimit profesional tė kompanisė. Qėllimi kryesor i kompanisė ALBA-TRANS ėshtė tė kujdeset pėr komoditetin dhe lėvizshmėrinė e transportit publik nė qytetin e Tiranės dhe komunat e saj.
http://www.albatrans.com.al

Albion Travel
Albion Travel Centre eshte agjensia e pare Shqiptaro Britanike themeluar me 30 Tetor 2000 ne Londer dhe i sherben nje numri te madh te bashkeatdhetareve ketu ne Britani qe udhetojne vazhdimisht ne atdhe duke blere biletat prej nesh. Albion Travel Centre eshte agjensia e vetme Shqiptaro Britanike qe promovon edhe marketingun elektronik me bashkeatdhetare ne mbare diasporen qe rezervojne dhe blejne bileta udhetimi edhe me internet online.
http://www.albiontravelcentre.co.uk/al/index.htm

Altavia Travel
Altavia Travel - Rezervoni me herėt, udhėtoni me lirė.
http://www.altaviatravel.com

ANA Travel - Plazh ne Turqi - Pushimet behen me Ana Travel
PO MENDONI PĖR PUSHIMET? Ka vetėm njė rrugė pėr realizimin e ėndrrave tuaja, vetėm njė mėnyrė pėr tė bėrė tė pamundurėn realitet, vetėm njė hap pėr tė realizuar dėshirat mė tė mėdha, vetėm njė mundėsi pėr tė njohur e shijuar bukuritė pėrrallore tė kėsaj bote kaq tė madhe e kaq tė vogėl. Zgjidhja juaj ka vetėm njė emėr ANA TRAVEL & TOURS dhe ofertat e saj pėr pushimet verore!!! Pushimet tuaja behen vetem me ANA TRAVEL AND TOURS! Ėshtė kėnaqėsi tė kujdesemi pėr ju!
http://www.ana.al

Arbėria Travel
Arberia Travel Oy nė bashkėpunim me kompani tė njohura tė transportit ajror si: MALEV , Airfinland, Finair dhe shumė kompani tė tjera, ofron fluturime nė tė gjitha relacionet botėrore qoftė Shqipėri, Kosovė, Amerikė, Gjermani etj. Bileta me Anije - Superfast Ferries, Eckerö Line, Silja Line, Tallink, Viking Line.
http://www.arberiatravel.com

Barileva Turist
Barileva Turist u formua nė vitin 1991 nė Prishtinė. Qė nga ajo kohė pandėrprerė, pasagjerėve tanė ju ofrojmė shėrbime cilėsore nė fushėn e turizmit, pėrfshirė udhėtimet me autobus, fluturimet, eskurzionet, aranzhmanet turistike, etj.
http://www.barilevaturist.com

Belle Air
Linjat tona aktuale per vitin 2007 jane vetem fluturime nderkombetare ng Tirana ne: Milano Malpensa, Bergamo - Orio al Serio, Verona, Pisa, Forli, Roma Fiumicino, Bari, Firenze, Genova, Perugia, Venezia-Treviso, Trieste e Prishtine. Per sezonin dimeror 28 Tetor 2007-29 Mars 2008 linjat tona jane zgjeruar me fluturimet nderkombetare nga Prishtina ne Bergamo-Orio al Serio, Roma Fiumicino, Venezia-Treviso, Hahn Frankfurt, Munih, Liezh, Zurich, Geneve.
http://www.belleair.it/default.aspx?lang=al

DALJIPI TOURS
Daljipi Tours eshte nje Agjension Turistikė (Tour Operator) qe shet ne seri nje shumellojshmeri sherbimesh udhetimi me ēmime konkuruese. Ne garantojme sherbimin me te mire ne tregun e turizmit. Stafi yne ka nje eksperience shumevjecare ne biznezin e turizmit. Zyret tona ofrojn dhe pergatisin udhetime individuale apo per grupe te ndryshme qe kerkojne sherbime ne Zvicer si dhe Maqedoni. Kerkesa per ture ne grup Aranzhime per udhetime individuale Program mbledhjeje Rezervim hoteli dhe makine me
http://www.daljipi.com

Drenica Reisen
Drenica Reisen ėshtė njė organizator i suksesshėm i rezervimeve me Kompanitė mė tė njohura Airore, Detare po ashtu dhe tė kompanive qe mbajn linjė tė rregullta me Autobus, zyrja e saj qendrore Gjendet nė Reichenbuz SZ. Suksesi dhe dominimi i saj nė tregun Evropian lidhen ngushtė me pėrvojėn e saj shumė vjeēare nė lidhjet e Kosovės me Evropėn, posaqėrisht sa i pėrket kėrkesave tė bashkatdhetarėve tanė nė Zvicėr Gjermana Italia.
http://www.drenicareisen.com

Ebem Travel
Bileta te volitshme udhetimi IATA-Amadeues. Bileta te lira autobusi dhe aranzhmane per pushimet vjetore.
http://www.ebemtravel.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6