EDONA GmbH
EDONA GmbH ju ufron shėrbime tė ndryshme duke filluar prej rezervimeve tė fluturimeve, rezervimeve pėr lundrime, udhėtimeve me autobus personal, pėrkthime nga gjuhė tė ndryshme botėrore, ndėrmjetėsimin e kredive, kėshilla juridike pėr tė gjithė bashkatėdhetarėt dhe tė gjitha kėto me pėrvojė shumėvjeēare mbi 13 vjetėshe.
http://www.edona.ch

Euro Turist
Duke ofruar aranzhmane pėr pushime ashtu si ju keni ėndėruar, fluturime me aeroplan nė tė gjitha destincaionet nėpėr botė, vetura "rent a car", sipas nevojės suaj, dhe shumė shėrbime tė tjera turistike, kėnaqėsia ėshtė, kur shėrbimi jonė tė bėjė tė jeni mirėnjohės dhe tė keni arritur atė pėr tė cilėn ju keni pasur nevojė.
http://www.euroturist.com.mk

Eurokoha Reisen
Agjencinoni turistike Eurokoha Reisen.
http://www.eurokoha.net

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendėr nė Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndėrmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim tė udhėtarve nė komunikacionin ndėrkombėtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime tė tjera nga lėmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendėr nė Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndėrmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim tė udhėtarve nė komunikacionin ndėrkombėtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime tė tjera nga lėmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

EuroSky Resien
EuroSky Resien ėshtė gjencion i profesionalizuar pėr shitjen e biletave me kompanit e njohura. Poashtu, te ne mund te bėni rezevimet pėr udhėtimme nė Gjermani, Kosovė dhe Shqipėri.
http://www.euroskyreisen.com

Fertours Travel Agency
Fertours Travel Agency ėshte nje kompani e specializuar ne lemine e transportit toksore. Kėto janė shėrbimet qė agjensioni ynė ka nė program: udhėtime, fluturime, turizėm dhe lundrime.
http://www.fertours-online.de

Fibula Air Travel
Pushime gjatė gjith vitit, Pushime Verore, Pushime Dimėrore, Ekskurzione, Shoping tour, Kongreset dhe panairet, Booking online hotel, Rent a car.
http://www.fibula-ks.com

FLORI TURS
Rezervime tė aviobiletave me tė gjitha kompanitė e fluturimeve tė rregullta dhe charter nga: SHKUPI, PRISHTINA, TIRANA. Udhėtime me autobus nė vija tė regullta: Shkup – Zürich, Shkup – Vienna, Shkup – Ljubljanė, Shkup – Stamboll, Shkup – Tiranė, Shkup – Sarajevė. FLORI TURS garanton udhėtim tė sigurtė dhe te rehatshėm.
http://www.floriturs.com

Fly Dukagjini
Fly Dukagjini ofron fluturime kthyese charter nga aeroporti i Zürichut nė drejtim tė Prishtinės dhe Shkupit. Fluturimet janė tė pėrditshme.
http://www.fly-dukagjini.ch

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6