Kosova.Se
Principet kryesore tė Agjensionit tė udhėtimeve Kosova.se janė: Tė plotėsoj tė gjitha nevojat dhe dėshirat e udhėtarit pėr njė rrugė tė rehatshme dhe tė sigurtė. Tė ofroj udhėtarve njė ambient shoqėror dhe servis sa mė tė lart. Tė propozoj dhe realizoj produkte serioze me ēmime atraktive pėr tė gjithė.
http://www.kosova.se

Lidi Agentur
Lidi Agentur ėshtė zyre e specializuar pėr pėrkthime zyrtare, shėrbime tė ndryshme administrative, pėrcjelljėn e delegacioneve tė ndryshme me pėrkthyes tė licencuar. Ofron ndėrmjetsim nė ēėshtjen e afarizmit Gjermano - Shqiptar. Kjo zyre ofron edhe shumė shėrbime tė tjera siē janė ndėrmjetėsimet e ndryshme, ēėshtjet e pensioneve nga shtetet perėndimore si dhe sigurimin e vizave, udhėtime turistike, dhe aranzhime turistike nė shumė vende tė botės me kushte jashtzakonisht tė favorshme.
http://www.lidiagentur.com

Luma-Al Travel & Tours
Luma-Al Travel & Tours eshte nje Agjensi Turistike me pervojen e duhur ne kete fushe e cila organizon ture dhe udhetime turistike ne te gjitha stinet, si ne vere ashtu edhe ne dimer. Stafi yne perpiqet qe te beje te pamunduren per te arritur kenaqesine e duhur ke klientet tane.
http://www.luma-al.com/agjensia/

Lura Tours
Udhėtime turistike brėnda dhe jashtė Shqipėrisė.
http://www.luratours.com

NB Resor AB
Sot NB Resor AB eshte ne kembet e veta: - Shoqeri aksionare - Posedojm autobusat ton per relacione te shkurta dhe te gjata - Garazhen per servise dhe parkingun - Lejen per zhvillimin e transportit mbrenda ne Suedi - Lejen per zhvillimin e transportit nderkomtar
http://www.nbresorab.com

Oferta Turistike - Union Travel
Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga Union Travel
http://www.uniontravel.al

Oferta Turistike - Union Travel
Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga Union Travel
http://www.uniontravel.al/

ON TRAVEL Prishtina
Agjencioni Turistik "ON TRAVEL Prishtina" ėshtė agjencion i ri nė Kosovė, por me njė pėrvojė shumė tė madhe nė Turqi. I formuar si njėsi e njėrit ndėr agjencionet mė tė mėdha turistike nė Turqi "TEN TOUR", agjencioni "ON TRAVEL Prishtina" ofron shėrbime pėr klientė siē janė: - Shitja e biletave pėr aeroplanė - Shitja e aranzhmaneve turistike pėr pushime verore dhe - Organizimin e ekskursioneve brenda dhe jashtė vendit
http://www.ontravelprishtina.com

Poseidon Travel & Tours
Poseidon Travel & Tours - Pushime Shqipėri, Maqedoni, Tunizi, Kroaci, Mal i Zi.
http://www.poseidontours.net

Pushimet.al - Pushime nė Itali, hotele luksoze me ēmime speciale
Ne ju ofrojmė paketat mė tė mira pėr pushimet tuaja tė lumtura. Udhėtime me destinacion Italinė, te drejta ekskluzive nga agjensitė turistike mė prestigjioze Staf profesionist, ēmime konkuruese.
http://www.pushimet.al

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6