Saba Tours
Mirë se vini në faqen zyrtare të byrosë turistike Saba Tours. Përmes kësaj faqeje ne do të mundohemi që të ju ofrojmë shërbime dhe informacione sa më të mira dhe të lehta për tu gjetur, duke avancuar kështu shërbimin për konsumatorë, me qëllim që ju të ndaheni të kënaqur me elementet që i kemi vënë në dispozicion
http://www.sabatours.net

SavaTours
SavaTours.com - Agjensia me e madhe turistike ne Shqiperi. Rezervoni tani pushimet tuaja online. Pushime ne Antalya, Ture ne Dubai e shume paketa te tjera vetem me SavaTours
http://www.savatours.com

Shoqeria "Luma - al" sh.p.k
Shoqeria "Luma - al" sh.p.k me seli ne Tirane e Kavaje, operon prej vitesh ne fushen e ndertimit dhe sherbimeve imobiliare. Gjithashtu edhe me disponibilitetin e nje agjensie turistike me po te njejtin emer "Luma- Al" organizon udhetime dhe ture.
http://www.luma-al.com/firma/index.html

Sion Reisen
Ju mirëpret duke ju ofruar këto shërbime: Rezervimin e Avio biletave me sistemin Amadeus ne mbar botën dhe njëherti bashkpunojmë me Agjensionet më të njohura në botë ku dhe njëherit bën shitjen e Autobusave të cilët importohen nga Franca, Zvicra dhe Gjermania.
http://www.sionreisen.com

SULTAN TRAVEL
Mirë se vini në SULTAN TRAVEL. Me ne vendlindja është më afër.
http://www.sultantravel.ca/shqip.htm

Union Travel Co
Bileta Avioni për të gjitha destinacionet, bileta autobusi dhe trageti, makina me qera.
http://www.uniontravel.com.al

Union Travel Kosovë
Union Travel është agjensi udhëtimesh, është anëtare e IATA-s, agjent i autorizuar për te gjitha kompanitë e rregullta qe operojnë në Kosovë, gjithashtu meret edhe me fluturimet Charter nga Zvicra dhe Gjermania për Kosov
http://www.uniontravel-ks.com

VAS TOUR OPERATOR
I pari Tour Operator shqipetar qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Pushime Verore (charter), Pushime Dimerore, Pushime Kulturore, Pushime Spa. Keto pushime mund te prenotohen online ne faqen tone web www.vas.al
http://www.vas.al

Vasjana Travel & Tours!
Bileta avioni dhe trageti, Europe, Amerike, Azi, Afrike, Australi. Paketa dhe pushime turistike per ne Turqi- Antalya, Belek, Kemer, Side, Alanya. Ne Egjipt- Sharm-el-Sheikh. Ne Tunizi, Greqi, Dubai, etj. Bileta autobusi per linjat SHQIPERi-GREQI dhe SHQIPERI-ITALI.
http://www.vasjanatravel.com

Veneta Travel
Veneta Travel është agjension turistik dhe broker sigurimesh i licensuar. Veneta Travel eshte agjencioni me i specializuar ne Kosove per ofrimin e paketave turistike si dhe pushimeve ne te gjithe boten.
http://www.veneta-travel.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6