Saba Tours
Mirė se vini nė faqen zyrtare tė byrosė turistike Saba Tours. Pėrmes kėsaj faqeje ne do tė mundohemi qė tė ju ofrojmė shėrbime dhe informacione sa mė tė mira dhe tė lehta pėr tu gjetur, duke avancuar kėshtu shėrbimin pėr konsumatorė, me qėllim qė ju tė ndaheni tė kėnaqur me elementet qė i kemi vėnė nė dispozicion
http://www.sabatours.net

SavaTours
SavaTours.com - Agjensia me e madhe turistike ne Shqiperi. Rezervoni tani pushimet tuaja online. Pushime ne Antalya, Ture ne Dubai e shume paketa te tjera vetem me SavaTours
http://www.savatours.com

Shoqeria "Luma - al" sh.p.k
Shoqeria "Luma - al" sh.p.k me seli ne Tirane e Kavaje, operon prej vitesh ne fushen e ndertimit dhe sherbimeve imobiliare. Gjithashtu edhe me disponibilitetin e nje agjensie turistike me po te njejtin emer "Luma- Al" organizon udhetime dhe ture.
http://www.luma-al.com/firma/index.html

Sion Reisen
Ju mirėpret duke ju ofruar kėto shėrbime: Rezervimin e Avio biletave me sistemin Amadeus ne mbar botėn dhe njėherti bashkpunojmė me Agjensionet mė tė njohura nė botė ku dhe njėherit bėn shitjen e Autobusave tė cilėt importohen nga Franca, Zvicra dhe Gjermania.
http://www.sionreisen.com

SULTAN TRAVEL
Mirė se vini nė SULTAN TRAVEL. Me ne vendlindja ėshtė mė afėr.
http://www.sultantravel.ca/shqip.htm

Union Travel Co
Bileta Avioni pėr tė gjitha destinacionet, bileta autobusi dhe trageti, makina me qera.
http://www.uniontravel.com.al

Union Travel Kosovė
Union Travel ėshtė agjensi udhėtimesh, ėshtė anėtare e IATA-s, agjent i autorizuar pėr te gjitha kompanitė e rregullta qe operojnė nė Kosovė, gjithashtu meret edhe me fluturimet Charter nga Zvicra dhe Gjermania pėr Kosov
http://www.uniontravel-ks.com

VAS TOUR OPERATOR
I pari Tour Operator shqipetar qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Pushime Verore (charter), Pushime Dimerore, Pushime Kulturore, Pushime Spa. Keto pushime mund te prenotohen online ne faqen tone web www.vas.al
http://www.vas.al

Vasjana Travel & Tours!
Bileta avioni dhe trageti, Europe, Amerike, Azi, Afrike, Australi. Paketa dhe pushime turistike per ne Turqi- Antalya, Belek, Kemer, Side, Alanya. Ne Egjipt- Sharm-el-Sheikh. Ne Tunizi, Greqi, Dubai, etj. Bileta autobusi per linjat SHQIPERi-GREQI dhe SHQIPERI-ITALI.
http://www.vasjanatravel.com

Veneta Travel
Veneta Travel ėshtė agjension turistik dhe broker sigurimesh i licensuar. Veneta Travel eshte agjencioni me i specializuar ne Kosove per ofrimin e paketave turistike si dhe pushimeve ne te gjithe boten.
http://www.veneta-travel.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6