ADA AIR
Ada Air - Agjenci udhetimi & turistike.
http://www.adaair.com

Agjencioni Turistik "5 Vėllėzėrit Zeneli"
Dėshironi tė udhėtoni pėr nė vendlindje pėr ta vizituar familjen? Mos u brengosni aspak pasi qė Agjencioni Turistik "5 Vėllėzėrit Zeneli" bėn transportin e udhėtareve dhe mallin nė relacionin OSLLO - GETEBURG - KOPENHAG - PRESHEVE - GJILAN - FERIZAJ - PRISHTIN - VUSHTRRI - MITROVICE dhe anasjelltas me autobus konfor. Me qmime shume te volitshme.
http://www.5vellezeritzeneli.com

Agjencioni turistik "Kaltersia Reisen"
Kaltersia Reisen organizon udhėtime nė mbarė boten, si me: aeroplan, autobus dhe anije. Kaltersia Reisen garanton udhėtim tė sigurtė dhe te rehatshėm.
http://www.kaltersia.info

Agjencioni turistik VERONABENI
Agjencioni turistik VERONABENI me shėrbimet tona dhe staf profesional ju mundėson shėrbim cilėsor dhe korrekt nė cdo kohė. •Linja tė rregullta Kosovė Itali dhe anasjelltas. •Rezervime me aeroplan ne tė gjitha destinacionet e botės. •Rezervime me traget pėr Itali dhe anasjelltas
http://www.veronabeni.com

Agjensia Turistike eTour.al
Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike
http://www.etour.al

Agjension Turistik
KOINT Reisebüro (Kosova International Transport) ju ofron udhetime me Aeroplan dhe me Autobus per ne Kosove, nga Hamburgu, Hannoveri, Berlini si dhe vendet tė tjera tė Gjermanise.
http://www.koint.de

Air Prishtina
Reisebüro Prishtina Group Reisebüro Prishtina Group (RBP) ėshtė njė organizator i suksesshėm i fluturimeve me zyret e saj qendrore nė Cyrih dhe Prishtinė. Suksesi dhe dominimi i saj nė tregun Evropian lidhen ngushtė me pėrvojėn e saj mbi 25 vjeqare nė lidhjet e Kosovės me Evropėn, posaqėrisht sa i pėrket kėrkesave tė bashkatdhetarėve tanė nė Zvicėr dhe Gjermani.
http://www.airprishtina.com/sq/default.aspx

AIRALBA Travel Center
Fluturime, Hotel, Turizem, Rent a Car, SIXT
http://www.airalba.com

AirTour
AirTour - Agjenci Udhtimi dhe Turistike,linje ajrore Rezervo Tani...
http://www.airtour.net/

AL - ITKAN
Organizojmė aranzhmane pėr haxh dhe umre nė bashkėpunim me kompaninė e njohur nga Arabia Saudite po me ketė emėr.
http://www.al-itkan.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6