ADA AIR
Ada Air - Agjenci udhetimi & turistike.
http://www.adaair.com

Agjencioni Turistik "5 Vëllëzërit Zeneli"
Dëshironi të udhëtoni për në vendlindje për ta vizituar familjen? Mos u brengosni aspak pasi që Agjencioni Turistik "5 Vëllëzërit Zeneli" bën transportin e udhëtareve dhe mallin në relacionin OSLLO - GETEBURG - KOPENHAG - PRESHEVE - GJILAN - FERIZAJ - PRISHTIN - VUSHTRRI - MITROVICE dhe anasjelltas me autobus konfor. Me qmime shume te volitshme.
http://www.5vellezeritzeneli.com

Agjencioni turistik "Kaltersia Reisen"
Kaltersia Reisen organizon udhëtime në mbarë boten, si me: aeroplan, autobus dhe anije. Kaltersia Reisen garanton udhëtim të sigurtë dhe te rehatshëm.
http://www.kaltersia.info

Agjencioni turistik VERONABENI
Agjencioni turistik VERONABENI me shërbimet tona dhe staf profesional ju mundëson shërbim cilësor dhe korrekt në cdo kohë. •Linja të rregullta Kosovë Itali dhe anasjelltas. •Rezervime me aeroplan ne të gjitha destinacionet e botës. •Rezervime me traget për Itali dhe anasjelltas
http://www.veronabeni.com

Agjensia Turistike eTour.al
Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike
http://www.etour.al

Agjension Turistik
KOINT Reisebüro (Kosova International Transport) ju ofron udhetime me Aeroplan dhe me Autobus per ne Kosove, nga Hamburgu, Hannoveri, Berlini si dhe vendet të tjera të Gjermanise.
http://www.koint.de

Air Prishtina
Reisebüro Prishtina Group Reisebüro Prishtina Group (RBP) është një organizator i suksesshëm i fluturimeve me zyret e saj qendrore në Cyrih dhe Prishtinë. Suksesi dhe dominimi i saj në tregun Evropian lidhen ngushtë me përvojën e saj mbi 25 vjeqare në lidhjet e Kosovës me Evropën, posaqërisht sa i përket kërkesave të bashkatdhetarëve tanë në Zvicër dhe Gjermani.
http://www.airprishtina.com/sq/default.aspx

AIRALBA Travel Center
Fluturime, Hotel, Turizem, Rent a Car, SIXT
http://www.airalba.com

AirTour
AirTour - Agjenci Udhtimi dhe Turistike,linje ajrore Rezervo Tani...
http://www.airtour.net/

AL - ITKAN
Organizojmë aranzhmane për haxh dhe umre në bashkëpunim me kompaninë e njohur nga Arabia Saudite po me ketë emër.
http://www.al-itkan.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5 6