Agjencioni Turistik "5 Vėllėzėrit Zeneli"
Dėshironi tė udhėtoni pėr nė vendlindje pėr ta vizituar familjen? Mos u brengosni aspak pasi qė Agjencioni Turistik "5 Vėllėzėrit Zeneli" bėn transportin e udhėtareve dhe mallin nė relacionin OSLLO - GETEBURG - KOPENHAG - PRESHEVE - GJILAN - FERIZAJ - PRISHTIN - VUSHTRRI - MITROVICE dhe anasjelltas me autobus konfor. Me qmime shume te volitshme.
http://www.5vellezeritzeneli.com

Barileva Turist
Barileva Turist u formua nė vitin 1991 nė Prishtinė. Qė nga ajo kohė pandėrprerė, pasagjerėve tanė ju ofrojmė shėrbime cilėsore nė fushėn e turizmit, pėrfshirė udhėtimet me autobus, fluturimet, eskurzionet, aranzhmanet turistike, etj.
http://www.barilevaturist.com

EDONA GmbH
EDONA GmbH ju ufron shėrbime tė ndryshme duke filluar prej rezervimeve tė fluturimeve, rezervimeve pėr lundrime, udhėtimeve me autobus personal, pėrkthime nga gjuhė tė ndryshme botėrore, ndėrmjetėsimin e kredive, kėshilla juridike pėr tė gjithė bashkatėdhetarėt dhe tė gjitha kėto me pėrvojė shumėvjeēare mbi 13 vjetėshe.
http://www.edona.ch

Eurobus Maqedoni
Eurobus Struga prej vitit 1991 ofron udhetime te shpejta me autobus komod dhe cmime te volitshem prej Maqedonie per Austri, Gjermani, Zvicer, Itali dhe Slloveni.
http://www.eurobus.mk

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendėr nė Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndėrmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim tė udhėtarve nė komunikacionin ndėrkombėtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime tė tjera nga lėmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendėr nė Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndėrmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim tė udhėtarve nė komunikacionin ndėrkombėtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime tė tjera nga lėmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

FLORI TURS
Rezervime tė aviobiletave me tė gjitha kompanitė e fluturimeve tė rregullta dhe charter nga: SHKUPI, PRISHTINA, TIRANA. Udhėtime me autobus nė vija tė regullta: Shkup – Zürich, Shkup – Vienna, Shkup – Ljubljanė, Shkup – Stamboll, Shkup – Tiranė, Shkup – Sarajevė. FLORI TURS garanton udhėtim tė sigurtė dhe te rehatshėm.
http://www.floriturs.com

Habib Turizam
"Habib Turizam" - Gostivar ėshtė njėri nga agjencionet e para turistike nė Maqedoni, i cili nga viti i themelimit 1990 ofron shėrbime nė rrafshin e udhėtimeve gjegjesisht transferin e udhėtareve dhe shėrbimeve turistike. Habib Turizam Gostivar posedon me 8 autobusė modern tė kategorisė sė lartė, qe ofrojnė shėrbime dhe kushte komode udhėtimi nė relacionet ndėrkombėtare evropiane dhe mė gjėrė.
http://www.habib-tours.com

NB Resor AB
Sot NB Resor AB eshte ne kembet e veta: - Shoqeri aksionare - Posedojm autobusat ton per relacione te shkurta dhe te gjata - Garazhen per servise dhe parkingun - Lejen per zhvillimin e transportit mbrenda ne Suedi - Lejen per zhvillimin e transportit nderkomtar
http://www.nbresorab.com

Parku i Transportit Urban te Udhetareve
Parku i Transportit Urban te Udhetareve
http://www.ptuu.org/

Shko tek faqja: 1 2