Akomodimi ne Ulqin-Ulqini
Informacion per dhomat: Te gjitha dhomat kane,ballkon,pasqyre si dhe ajer te kuzhine ne dhomë,si air te kondicionuar.Shtepija eshte ndertuar ne vitin 2000 dhe ndodhet 800 – 900 metra larg nga plazha e madhe( Bukuria e Ulqinit dhe Europa Beach,kurse 1500 metra nga plazhi Safari Beach dhe Tropikana Beach,kurse nga plazhi Copakabana dhe MSM Beach gjindemi afro 2000 metra..Objekti posedon dhoma dyshe, treshe me ballkona të mëdhenj.Dhomat jane te mobiluara. Jeni mire se ardhur
http://www.visit-ulcinj.com/

Apartamente private ne Ulqin
Apartamente private ne Ulqin.
http://pushime-verore-ulqin.blogspot.com

Castle Park
Plot hijeshi Castle Park gjendet i vetem maje nje kodre, mes nje pylli plot secrete dhe natyre te virgjer me veshtrim nga gjigandi mali i Tomorrit dhe nga Berati me nje histori 2400 vjecare. Keshtjelle si te gjitha keshtjellat me legjenden e saj, ka mikpritue personalitete me fame boterore. Duke kaluar ketu le te mbetet e bukura duke percjelle me te bukuren…
http://www.castle-park.com

Edialtour Albanian Online Travel Agency
200 hotele në të gjthë Shqiperinë Sarande, Durres, Golem, Shengjin, Vlore, ksamil, Dhermi. Llogara, Himare, Tirane, dhe shume sherbime te tjera ne mbare boten e turizmit.
http://www.edialtour.com

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendër në Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndërmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim të udhëtarve në komunikacionin ndërkombëtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime të tjera nga lëmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

Europe Turist
Shoqata Turistike "Europe Turist" me qendër në Gostivar, e themeluar dhe punon qysh prej vitit 1990 si ndërmarje private me veprimtari Agjension Turistik me zyrat e veta, transportim të udhëtarve në komunikacionin ndërkombëtar rrugor dhe ajror si dhe sherbime të tjera nga lëmia e turizmit dhe komunikacionit.
http://www.europeturist.com.mk

Global Travel Tirana
Global Travel Tirana - Ju kushton me shume te qendroni ne shtepi!
http://www.globaltravel.com.al

Hotel Aragosta
Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit. Eshte i vendosur ne bregdetin e mrekullueshem Hotelime rere, dhe ofron nje pamje panoramike nga te gjitha dhomat e tij. Kombinimi perfekt i vendosjes, i lehtesira qe ofron dhe stafit miqesor e bejne hotelin tone zgjedhjen me te kenaqshme per pushimet tuaja.
http://www.aragosta.al

Hotel Arvi
Hotel Arvi ndodhet në lagjen nr 1, shetitorja Taulantia, 9 kate i lartë, në zonën më piktoreske të qytetit të Durrësit, me panoramë mbresë lënëse në sejcilën nga dhomat. Hoteli është shumë pranë Portit Detar të Durrësit, qendrës administrative dhe historike të qytetit vetëm 5 minuta në këmbë.
http://www.hotelarvi.com

Hotel Ermiri Palace
Hotel "Ermiri Palace" eshte nje kompleks turistik luksoz buze detit Adriatik, ne plazhin e mrekullueshem te Shengjinit. 50m nga bregu, ju mund te shijoni magjine e perendimit nga dhoma juaj.
http://www.ermiripalace.com

Shko tek faqja: 1 2 3