AlbDj
Per te gjithe dj shqiptare faqa jone ju jep mundesin te publikoni Muziken tuaj, programe, hitet me te reja ne rryma te ndryshme ...
http://www.albdj.net

Dj SiTi
SiTi Dj - Non Stop music.
http://www.riniasot.ch

Dj Skerdi
Pranon Prenontime Per : * Dasma * Fejesa * Ditelindje * Party * Big Party * Dhe shume e shume gezime te tjera familjare Filluar Karrieren si Dj ne Vitin 2006.Deshira per muziken ka filluar qe ne fillim te vitit 2003 duke degjuar radiot shqiptare dhe italiane.
http://www.dj-skerdi.net.tc/

Dj Suat
Web faqja zyrtare e DJ dhe producentit shqiptar DJ SUAT. Njëherit në kët faqe mund të gjeni edhe informacione më të detajuara rreth punës dhe aktivitetit të tij sidhe produksionit të udhëhequr nga ai vet DS RECORDS.
http://www.dsbeats.com

Dj-Goni
Sherbim Profosional per Dj ne Londer Dj-Goni ne www.Dj-Agroni.com.
http://www.dj-agroni.com

DjSuaT.co.nr
Klikoni në www.djsuat.co.nr për ta vizituar web faqen officiale të Dj SuaT-it. Ata që do të regjistrohen në këtë forum, për secilin remix të ri që del nga Dj Suat do të jenë të informuar me anë të emailit. Në forum do të gjeni : Muzik, Free Beats, Filma, Video Klipe, Albanian Rap, Thashetheme, Albanian xxx, Foto Galeria.....
http://www.djsuat.co.nr

JEPIsound - Music , Dj & Elektronik
Qe dasmat dhe ahengjet tuaja te ken karakterin e vet festiv , JEPI sound eshte zgjidhja qe ju mund te beni !. Mos u luhatni aspak ne vendimet tuaja , Mjafton vetem nje telefonat ne numrat ton te sherbimit dhe festes suaj nuk do ti mungoj asgje nga paisjet per zerim adekuat dhe profesional. Teknika qe posedojm eshte e kualitetit te lart me mixeta dynacord, beringer dhe me altoparlant te firmave te njohura si JBL dynacord etj.
http://www.jepisound.com

KMPK - Konstruksione Metalike Pajisie dhe Karpenteri
Baza mekanike e KMPK sh.p.k eshte nje nga strukturat me te kompletuara dhe me te fuqishme ne vendin tone, e afte te perballoje kerkesat e larta per cilesine qe nevojitet ne prodhime te kesaj natyre, fale eksperiences mbi 30 vjecare te trasheguar nga karpenterite italiane, vend prej te cilit jane importuar makinerite dhe teknologjia, personelit te kualifikuar dhe te afte per administrim ne planin teknik, ekonomik dhe shkencor.
http://www.kmpk-al.com

Web sajti zyrtar i Dj Bekes
Jam DJ Beka nga Kosova Hobi e kam muziken shum miximin dhe muzika e preferuar Electro & House.
http://www.djbeka.net