Lojra Falas
Lojra.info - E para faqe ne komplet ne shqip qe ofron lojra falas online.
http://www.lojra.info

Luajm.co.cc - Qindra Lojera Falas
Luajm.co.cc ju mundëson te luani falas online qindra lojra te kategorizuara ne kategori adekuate. spsh. 3D Reversi, Add Like Mad, Battleships, Bubble Buster, Connect 4, Crash Down, Cube Buster, Detonator, Penguin Push, Railroad Builder, Sudoku, e shume lojera tjera.
http://www.luajm.co.cc


Alblove.CoM Community
Shkarko Muzik shqip 2008, filma shqiptar humor, Mp3 shqip 2008 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare, Chat Shqip
http://www.alblove.com

Argetimi.net - Webfaqja me argetuese
Te gjithe argetimin e gjeni ne nje vend argetimi.net. shikoni dhe binduni.
http://www.argetimi.net

Bashkohu.org - Vendi ku bashkohon te gjith Shqiptaret
Tek ne do te gjeni: Mp3 per shkarkim, Video pa kufi, foto per msn, kuriorzitete, lojra live, chat, te shkarkosh nga youtube, forumin me populor Shqiptar si dhe shume risi te tjera pra mos i humbisni veq klikoni ketu.
http://www.bashkohu.org

Dardania.com - Ketu flitet Shqip !
Dardania.com - Aty ku gjithqka është shqip.
http://www.dardania.com

EcMeKohen.NET
EcMeKohen.NET është një projekt virtual që është krijuar në mënyrë të veqantë për komunikim të drejpërdrejt në mes të gjithë shqipëtarëve anë e mbanë botës. Bisedimi është një nga nevojat e pashmangshme të njeriut. Duke u kyqur në chat ju mund të bëni biseda direkte edhe të zgjeroni shoqërin tuaj anë e mban botës , ti krijoni vetes suaj shoqëri ngado që shkoni , që kurr të mos ndiheni të vetmuar!
http://www.ecmekohen.net

ENIGMATIKË SHQIPTARE, FJALEKRYQE
Fjalëkryqe online, anagrame, kuize interaktive te diturisë, probleme logjike, rebuse dhe shumë lloje të tjera të enigmave. Kjo faqe sajohet nga enigmatët më të njohur shqiptarë dhe me radius shumë të gjerë bashkëpunimi!
http://www.fjalekryqi.com

FlyOrDie - Luaj Lojëra Online Falas
Shah Online, Lojera Me Biliardo, Lojera Me Aksion, Lojera Sportive, Lojera Arkade, etj
http://www.flyordie.com/loja.html

GiiU Lojra
Lojra online, Rpg aventura, sport me machina, sport rpg, te gjitha falas.
http://www.gucreators.net/giiushqiperi/lojragiiu.index.html

Kinemaja Shqiptare
Filma, Humor Shqip per shikim live. Gjithcka rreth kinemase shqiptare dhe filmave te bukur shqip. Materiale te reja te prodhuara kohet e fundit per shikim live. Lojra, chat dhe zbavitje pa fund. Mos harroni te na vizitoni, faqeja tone rifreskohet perdite!
http://www.kinemajashqiptare.com

KosoVarja.ca - Komuniteti Shqiptar
1000+ video klipe me te reja ne shqip, MP3 me te reja ne shqip, Kosovarjachat te gjithat chate shqiptare me nje vend, Krijo profil personal, faqe personale, Vipat Shqiptar,Lojra falas, fotografi e paraqitura nga femrat dhe djemtë, vip, Foto humor etj.
http://www.kosovarja.ca

Shko tek faqja: 1 2 3