Al-Forum
Forum shqipetar.
http://www.al-forumi.com/

Albanians.gr - Sepse edhe ne mundemi...
Albanians.gr eshte nje faqe per shqiptaret ne Greqi. Ka si qellim komunikimin midis shqiptarve .Ofron chat,forum,muzike,lajmerime dhe njoftime te dobishem per shqiptaret ne greqi.
http://www.albanians.gr

AlbaniaSite.Net
AlbaniaSite.Net - lajme te perditshme, chat, forum, horoskop, etj.
http://www.albaniasite.net

AlbForumi.com
Forumi i parë shqipëtar në internet. Një nga forumet me serioz dhe origjinal.
http://www.albforumi.com

AlbSmile
AlbSmile.Com - Buzeqeshje shqiptare dedikuar paqes!
http://www.albsmile.com

AlbStation.com
AlbStation.com ofron: - Galerine Fotografike - Lojra flash - Casino (janë shtuar edhe bastet sportive) - Receta Gatimi - Horoskopi - Chat - Katalog Adresash interneti -Mundesi per te degjuar dhe pare disa Radio & TV
http://www.albstation.com

BalkanWeb | Forum
BalkanWeb | Forum.
http://bw.balkanweb.com/forumi/

Bashkohu.org - Vendi ku bashkohon te gjith Shqiptaret
Tek ne do te gjeni: Mp3 per shkarkim, Video pa kufi, foto per msn, kuriorzitete, lojra live, chat, te shkarkosh nga youtube, forumin me populor Shqiptar si dhe shume risi te tjera pra mos i humbisni veq klikoni ketu.
http://www.bashkohu.org

BULQIZA LIVE
Bulqiza Live hapsira e te gjithe shqiptareve. RTV, Gazeta, Shkarkime, Forum etj. Mos ngurroni te anetaresoheni.Bashkohuni tek Bulqiza Live. Bashkimi ben Fuqine
http://bulqizalive.forumotion.com/portal.htm

Dardania.com - Ketu flitet Shqip !
Dardania.com - Aty ku gjithqka është shqip.
http://www.dardania.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4