AlbaBOX
AlbaBOX.info - Lajme, Ngjarje, Muzike, Video, etj.
http://www.albabox.info

Albachat
Albachat.ch - Pikë takimi ynë në internet.
http://www.albachat.ch

AlbaFast.com
AlbaFast.com ne faqen done kemi 24 ore chatin ne disponim ku mund te zgjeroni shoqerine tuaj dhe te kaloni caste te kendeshme www.albafast.com/chat na vizitoni nuk do te zhgenjeheni.
http://www.albafast.com

AlbaLive.de - Me shume se webfaqe...
AlbaLive.de - Chat, muzike, etj...
http://www.albalive.de/

Albanian Chat - ParajsaChat.com
Chat Shqiptar, Albanian Chat, Chat shqip, Chat Kosovare, Chate Shqiptare, Albanischen chat Kosovachat.
http://www.parajsachat.com

AlbaniaSite.Net
AlbaniaSite.Net - lajme te perditshme, chat, forum, horoskop, etj.
http://www.albaniasite.net

AlbaWebChat.com - Albanian Chat
AlbaWebChat.com - Albanian Chat.
http://www.albawebchat.com

Alblove.CoM Community
Shkarko Muzik shqip 2008, filma shqiptar humor, Mp3 shqip 2008 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare, Chat Shqip
http://www.alblove.com

Argetimi.net - Webfaqja me argetuese
Te gjithe argetimin e gjeni ne nje vend argetimi.net. shikoni dhe binduni.
http://www.argetimi.net

Argetohu Chat
Argetohu Chat Njoftohu dhe Takohu me Djem dhe Vajza Shqiptare
http://chati.argetohu.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4