Albanian Mp3
Albanian Mp3 ju ofron permbledhjen e gjith mp3 shqiptar qe gjinden ne internet ne nje vend te vetem, shkarkojeni te gjith falas.
http://al-mp3.blogspot.com

Albanian Sound - Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste
AlbanianSound.com - Lajme, Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste, Top Fest, Kenga Magjike dhe shume te tjera nga muzika shqiptare.
http://www.albaniansound.com

Alblove.CoM Community
Shkarko Muzik shqip 2008, filma shqiptar humor, Mp3 shqip 2008 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare, Chat Shqip
http://www.alblove.com

Argetohu.Com - Mp3, Video Klipe, Humor, Filma & Radio Live Shqip
Argetohu.Com - Mp3, Video Klipe, Humor, Filma & Radio Live Shqip.
http://www.argetohu.com

Buzqeshja.ch
Webfaqja Buzqeshja.ch është si një Faqe për ti afruar të gjith shqiptarë që jan larg vendlindjes së tyre dhe të ndihen më afër vendit të vet. webfaqja Jon Buzqeshja.ch vendosi që Shqiptarëve nga diaspora edhe atyre në vendlindje tu mundësojë Muzika Shqip, Video (Humor, Spektakle, Clipe ) të gjitha në Shqip. Më e mira dhe më shum që do ju ndihmon është Forumi në të cilin Shkruhet vetëm SHQIP, i cili posedon qindra Shqiptar dhe komunikim të lirë mes veti.
http://www.buzqeshja.ch

Dardania.com - Ketu flitet Shqip !
Dardania.com - Aty ku gjithqka është shqip.
http://www.dardania.com

DenyComputers.com
Ketu buron kenga me e re shqipe! Mbi 100 000 keng ne formatin MP3 vetem ne gjuhen shqipe...
http://www.denycomputers.com

Drenicaj.de.tl
Webfaqja Drenicaj.de.tl është si një Faqe për ti afruar të gjith shqiptarë që jan larg vendlindjes së tyre dhe të ndihen më afër vendit të vet. Webfaqja Ju Ofron:Muzik Shqip,Vidoklipe, Horoskopin Ditor, Radio Live, TV Live, Lojra,Bjografi Te Kengetarve;Chat, etj.
http://www.drenicaj.de.tl

EcMeKohen.NET
EcMeKohen.NET është një projekt virtual që është krijuar në mënyrë të veqantë për komunikim të drejpërdrejt në mes të gjithë shqipëtarëve anë e mbanë botës. Bisedimi është një nga nevojat e pashmangshme të njeriut. Duke u kyqur në chat ju mund të bëni biseda direkte edhe të zgjeroni shoqërin tuaj anë e mban botës , ti krijoni vetes suaj shoqëri ngado që shkoni , që kurr të mos ndiheni të vetmuar!
http://www.ecmekohen.net

Euro Cd Shop
eurocdshop.tk,cd shop online
http://www.eurocdshop.tk/

Shko tek faqja: 1 2 3 4 5