Albanianz.com eshte nje komunitet per rinin shqiptare
Albanianz.com eshte nje komunitet / chat per rinin shqiptare! Lidh kontakte ndermjet shqiptarve neper gjtih botes. Krijo profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video, anketa, kuize etj. Bashkohu tani, falas!
http://www.albanianz.com

Albintro.com
Njohje Online. Regjistrohu ketu per te gjetur shpirtin tuaj binjak. Sistemi jone perfshin dhe nje chat te integruar vetem per anetaret.
http://www.albintro.com

Albprofil
Komuniteti shqiptar ne internet, krijoni profilin tuaj ne pak minuta dhe njihuni me djem e vajza nga shqiperia.
http://www.albprofil.com

BuzQeshu.com
BuzQeshu.com është një shërbim social, që lidh njerëzit me miqtë dhe të tjerët, Njerëzit përdorin BuzQeshu.com për tu mbajtur me miqtë, ngarkoni një numër të pakufizuar të fotografive, lidhje pas, Muzikë dhe video, dhe të mësojmë më shumë për njërin tjetërin. Romanca dhe dashuri në mes vajzave dhe Qunave Shqipëtare është këtu në buzqeshu.com
http://www.buzqeshu.com

Dashuria.Com
Në kuadër të Dashuria.Com verpojnë Radio Dashuria, Muzika Shqip, Dhoma Dashuria dhe Këndi i Njoftimeve. Për këto shërbime më së miri flet statistika e vizitorëve në Dashuria.Com. Këtë web faqe shqiptare në internet e bënë të njohur shërbimi profesional në ruajtjen e pronësisë për Copyright të çdo Albumi Muzikor në MP3 të lëshuar në internet.
http://www.dashuria.com

Faceshqip.com
FaceShqip është një nga faqët Shqiptare që sherben si një Rrjet Social Shqiptar per te lidhur shqiptaret kudo qe ndodhen. FaceShqip është në formën e FaceBook ku ju mund të postoni lajme, Komente, Video, Muzikë, Foto, Vlersime Profilesh, Artikuj, dhe shume gjëra te tjera, qe janë te nevojshme në një faqe moderne. Ne inkurajojme përdoruesit tanë që të shpenzojne pak kohe duke modifikuar profilet e tyre dhe për të ftuar shoqërinë e vet, si dhe shume sherbime të tjera..
http://www.faceshqip.com

Femra & Meshkuj Shqiptar
Vlerëso fotografitë e paraqitura nga femrat dhe djemtë Shqiptar. Njohje të reja nëpermjet imazheve.
http://www.topzemra.com

Hapesiraime.com
HapesiraIme.com është hapësira juaj në internet. Është e gjitha falas. Është për të gjithe shqiptaret ne bote te Shqiperisë, Kosovës, Maqedonisë, etj. Këtu mund te njihni shoqeri te re ose dashuri. Është gjithçka falas.
http://www.hapesiraime.com

HiBuu - Social Network
Njohje me vajza dhe djem nga gjithe bota!
http://www.hibuu.com

Knaqnu.Com - Portali Komunikues Shqiptar ne internet
Portali Komunikues Shqiptar ne internet Knaqnu.Com, gjej shoqerinë dhe argëtohu me shum risi qe ofron stafi yne. Na vizitoni ju mirepresim.
http://www.knaqnu.com

Shko tek faqja: 1 2