kushjeti.com
kushjeti.com ėshtė njė komunitet shqiptar. Bashkohu me tė afėrmit, shoqėrinė dhe tė gjithė shqiptarėt nė botė.
http://www.kushjeti.com

Ndjenja.com - Njohje Shqiptare
Njohje me vajza dhe djem nga Shqiperia, Kosova dhe Maqedonia. Regjistrohu edhe ti!
http://www.ndjenja.com

Njohje Shqiptare Online - Njihuni me Shpirtin tuaj Binjak
Njohje shqiptare online per vajzat dhe djemte shqiptare ne mbare boten. Nese jeni duke kerkuar per nje partnere per te kaluar jeten tuaj, ose thjesht dike me te cilin te kaloni momente se bashku, ketu do te jeni ne gjendje te gjeni pikerisht personin per te cilin po kerkoni, lokalisht ose ne mbare boten. Eshte argetuese, e thjeshte, e sigurte dhe anonime - derisa ju te vendosni per ta vazhduar me tej nje lidhje te nisur. Krijimi i nje profili dhe regjistrimi eshte falas. Kur dikush ju kontakton, juve nuk ju kushton asgje - e vetmja kosto per ju eshte kur ju filloni te kontaktoni me nje person.
http://njohje.shqiperia.com

Njohje Shqiptare Online - Parajsa.com
Njohje shqiptare online per vajzat dhe djemte shqiptare ne mbare boten. Nese jeni duke kerkuar per nje partnere per te kaluar jeten tuaj, ose thjesht dike me te cilin te kaloni momente se bashku, ketu do te jeni ne gjendje te gjeni pikerisht personin per te cilin po kerkoni, lokalisht ose ne mbare boten. Eshte argetuese, e thjeshte, e sigurte dhe anonime - derisa ju te vendosni per ta vazhduar me tej nje lidhje te nisur. Krijimi i nje profili dhe regjistrimi eshte falas.
http://njohje.parajsa.com/

Shqip.se - Dating
Shqip.se - Dating, Chat, Njoftime, Forum, Diskutime.
http://www.shqip.se

Top.al
Top.al ėshtė njė rrjet social qė ju ofron mundėsinė tė komunikoni me miqtė e juaj, tė njoftoni miq tė ri dhe tė mėsoni se ēfarė mendojnė tė tjerėt pėr ju.
http://www.top.al

VaLa900.eu
Ky ėshtė ēelėsi pėr krijesa shoqėrore dhe lidhje tė reja. Poashtu edhe krijimi tė njė rrjeti tė veqantė shqiptar. -Gjej shoqėri tė re! -Gjej shokėt e vjetėr! -Gjej dashurin e jetės! -Gjej shokėt e shokėve tuaj! -Shkruaj mesazhe! -Njoftime tė reja! -Bisedoni ne VideoChat! VaLa900.eu - Rrjeti Shqiptar nė internet!
http://www.vala900.eu

Visaret.net - Kėndi njoftime me visaret shqiptar
visaret.net - kėndi njoftime, lidhje, ndjenja, dashuria, argetohu,takime, muzik shqip, zemra shqiptare, mp3 shqip, lidhje te reja kėrkoni dhe gjeni partnerin e juaj.
http://www.visaret.net

Zemer Shqiptare
ZemerShqiptare.com - Lajme Revista dhe Social Network Shqip.
http://www.zemershqiptare.com

Shko tek faqja: 1 2