Faqja zyrtare e Presidentit tė Republikės sė Kosovės
Faqja zyrtare e Presidentit tė Republikės sė Kosovės.
http://www.president-ksgov.net

Institucioni i Ombudspersonit nė Kosovė
Ne jemi njė organizatė e pavarur me mandat tė trajtimit tė shkeljes sė Drejtave tė Njeriut dhe keqperdorimit tė autoritetit nga Institucionet publike tė Kosovės. Ne bėjmė hetime, lėshojmė raporte dhe sigurojmė shėrbime ligjore dhe avokim publik. Institucioni pranon dhe heton ankesat e ēdo kujt nė Kosovė, dhe tė gjitha shėrbimet tona sigurohen pa pagesė.
http://www.ombudspersonkosovo.org/?cid=1,1

Komisioni Qendror Zgjedhor - KQZ
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ėshtė themeluar me Rregulloren e ndryshuar tė UNMIK-ut 2000/21 tė datės 18 prill 2000 dhe ėshtė pėrgjegjės pėr administrimin e zgjedhjeve nė Kosovė. Roli i KQZ-sė ėshtė rregullimi i procesit zgjedhor nėpėrmjet miratimit tė Rregullave Zgjedhore dhe mbikqyrjes sė tė gjitha aspekteve tė procesit pėr tė siguruar qė zgjedhjet pėrmbushin standardet ndėrkombėtare.
http://www.cec-ko.org

Kryeministri i Kosovės
Mirė se vini nė web-faqen e Zyrės sė Kryeministrit tė Kosovės.
http://www.ks-gov.net

Kushtetuta e Kosovės
Kushtetuta ėshtė gurėthemel i shoqėrisė demokratike. Hartimi i njė dokumenti tė tillė tė rėndėsishėm dhe tė ndjeshėm ėshtė detyrė delikate e cila duhet tė ndėrmerret si pjesė e njė procesi mė tė gjatė dhe tė koordinuar.
http://www.kushtetutakosoves.info

Kuvendi i Kosovės
Mirė se vini nė faqen e Kuvendit tė Kosovės nė internet. Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve dhe tė grupeve parlamentare, si dhe oraret e planifikuara tė aktiviteteve. Do t'i gjeni edhe rezolutat, deklaratat dhe vendimet e rėndėsishme tė Kuvendit tė Kosovės.
http://www.kuvendikosoves.org

Ministri e Energjisė dhe Minierave e Kosovės
Web faqja zyrtare e Ministrisė sė Energjisė dhe Minierave.
http://www.mem-ks.com

Ministria a Punėve tė Brendshme e Kosovės
Web faqja zyrtare e Ministrisė sė Punėve tė Brendshme.
http://www.mpb-ks.org

Ministria e Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural
Web faqja zyrtare e Ministrisė sė Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural.
http://www.mbpzhr-ks.org

Ministria e Drejtėsisė
Web faqja zyrtare e Ministrisė sė Drejtėsisė sė Kosovės.
http://www.md-ks.org

Shko tek faqja: 1 2 3