Gateri
Prodhojme dyer, dritare, shkalle me parmake, veshje te shkalleve te betonit me dru, konstruksione te shkalleve te drurit, banaqe per kafeteri, hydbe te xhamaiave, tavolina, komodina, dhoma pritje, dhoma gjumi, kuzhina, paradhoma, veranda etj. me cilesi te larte nga keto lloje te drurit: bungu, qarri, molika, ahu, bredhi, pisha, arra, qershia, blini etj. Punojme dyer te oborrit ( kapixhik).
http://www.gateri-ks.com

HELLGA Company
HELLGA Company ofron njė numėr tė madh tė prodhimeve. Nė procesin prodhues kemi makinat mė moderne nė rajonin tonė. Nė kompaninė tonė punojnė 40 punėtorė tė angazhuar nė prodhim dhe nė sektorė tjerė si transport, shitja, IT.
http://www.hellgacompany.com

JYSK
Shtrat, Banjo, Shtepi dhe Kopsht.
http://www.scan-color.com

KreBor sh.p.k.
Kompania KreBor sh.p.k. tregton mobilje zyre dhe shkolle te certifikuara nga Instituti Kombetar Amerikan i Standarteve, Instituti Britanik i Standarteve dhe Enti Kombetar Italian i Standarteve. Kompani nuk limitohet vetem ne mobijle por tregton edhe tuba PVC, Paisje Aeroporti dhe Aparatura te Sofistikuara Elektornike
http://www.krebor.com

LESNA
Ofertat e produkteve nga Lesna pėrmes prodhimit dhe tregtisė, pėrfshijnė kėto prodhime, por nuk janė tė limituara: dyer dhe dritare ė tė plastikės dhe tė drurit, xhamin termopan, dyer tė hyrjes prej druri dhe plastikės, dyer tė blinduara, dyer tė garazhave, shkallė tavani prej druri, rolete tė brendshme dhe tė jashtme pėr dritare, mekanizma tė ndryshėm, pajisje shtėpiake, mobile, komponentet e brendshme, komplet orenditė pėr kuzhinė, materiale pėr ndėrtim dhe material izolues, laminat, parket,llajsne etj. prodhime dhe materiale sanitare duke pėrfshirė pllakat e qeramikės. konstruktim dhe ndėrtim, dizajne enteriere dhe eksteriere dhe materiale tjera.
http://www.lesna.net

Mobileria Alfa
Mobileria Alfa nė Prizren, ėshtė themeluar nė vitin 1990 si ndėrmarrje tregtare, kurse qė nga viti 2004, filloi me prodhimin e dhomave gjumi, dhomave pėr fėmijė, kuzhinave, pastaj tė ormaneve, plakarave, paradhomave, regallave, vitrinave, komodinave, si dhe, mobileve pėr zyre, enterierit, etj.
http://www.alfa-mobileria.com

MUREBEST
Firma MUREBEST- eksperiencė dymbėdhjetė vjeēare nė Shqipėri. Ėshtė prezentuar edhe nė Prishtinė - Fushė Kosovė me ekspozitėn e 140 fabrikave Italiane qė merr pėrsipėr mobilimin e bar-restauraneve-hoteleve-shtėpive dhe vilave, duke fulluar me parket, dyer tė brendshme dhe tė blinduara, shkallė druri, parmakė shkallėsh, tavolina, karriga, kolltuqe, vitrina, dhoma gjumi, ambijente kuzhine, zyra etj, qė tė gjitha te normave CE dhe me cilėsi te lartė (eksluzive) vetem nė Murebest.
http://www.murebest.com

PISHA’ Sh.p.k
Ndėrmarrja jonė N.P.T ‘’PISHA’’Sh.p.k, nė fillim si degė rajonale e shitjes dhe tregėtimit tė LESNA-sė- Sloven Gradec pėr rajonin e Dukagjinit dhe tani si pėrfaqsues Ekskluziv pėr Kosovė. Qė nga viti 2004 jemi distributori i vetėm i ndėrmarrjes “INLES-Ribnica” pėr prodhimet e dritareve, dyerve tė hyerjes tė drurit, PCV-sė dhe aluminit.
ttp://www.pisha-lesna-slo.com

Ukaj Company
Tani pėr tani ndėrmarrja pėr pėrpunimin e drurit UKAJ ėshtė mė e fuqishmja nė tregun shqiptar, dhe me njė eksperiencė shumėvjeqare dhe traditė pėr pėrpunimin e drurit tė ahut dhe bungut. Me punėn tonė ju sjellim cilėsi mė tė larta, bukuri nė shtėpinė tuaj dhe siguri tė garantuar.
http://www.ukaj.com

World of Furniture
E themeluar ne vitin 1995, World of Furniture ka arritur te jete sot nje kompani e re dhe dinamike, gjithmone e gatshme te interpretoje tendencat e fundit ne tregun e mobiljeve, te shprehura ne termat e produktit dhe sherbimit. Firma mbeshtet filozofine ne modelin e njohur “orientuar tek sherbimi”. Ajo ka ndertuar nje sistem kuptimplote kompani-produkt-shperndarje, e gatshme te plotesoje kerkesat estetike dhe funksionale te ēdo klienti ne menyre individuale.
http://www.mobilje.net

Shko tek faqja: 1 2