Cuki Company
Ndėrrmarja Tregtare dhe Shėrbyese Cuki Company bėnė blerjen dhe shitjen e materialit ndėrtimor, kompania veprimtarin e vet nė kėtė lėmi e ka filluar prej vitit 1991, por prej vitit 2000 vepėron me emėrin Cuki Company dhe prej asaj kohe ka arritur suksese tė ndtyshme duke e zgjeruar dhe rritur vazhdimisht veprimtarin. Cuki Company bėnė edhe projekte me arkitekt tė licencuar. Si dhe shumė aktivitete tjera.
http://www.cuki-company.com

Dardania Company
Dardania Company me vizion tė qartė dhe traditė 14 vjeēare nė ndėrtime tashmė ėshtė e liēencuar pėr ndėrrmarrje tė specializuar nė ndėrtime dhe byro projektuese.
http://www.dardania-company.com

Dudaj Konstruksion
Pėrmes grupeve tė segmenteve tė tregut kompania Dudaj Konstruksion ka njė burim tė suksesshėm pėrvoje pėr personelin e vet me ekspertizė tė provuar pėr industri nė perllogaritje kosto, planifikim, ndėrtim dhe ngritje projektesh, i cili ėshtė i pashembullt nė industri.
http://www.dudajconstruction.com

Edil AL-IT
Shoqeria "Edil AL-IT" sh.p.k. ėshtė krijuar nė 06 Korrik 1994, me Vendim Gjykate nr.5319, me kapital tė pėrbashkėt italo-shqiptar. Ajo ka filluar aktivitetin e saj me ndėrtimin e veprave civile dhe industruale, rrugė, fabrika dhe ujėsjellėsa, nderkohe qe vazhdon aktivitetin e saj me njė rritje tė vazhdueshme sasiore e cilėsore. Ne projektimin e godinave, Shoqeria bashkepunon me Studio projektuese ne Shqiperi, Itali, Gjermani.
http://www.edilal.com

Euro Construction
Euro Construction ėshtė ndėrmarrje private e cila me vizionin dhe misionin e saj na mundėson tė jemi pronar tė banesave qe ofrojnė fleksibilitet, funksionalitet dhe mbi tė gjitha komoditet. Euro Construction ėshtė e licensuar pėr ndėrmarrje tė specializuar nė fushen e ndėrtimit dhe ofron njė asortiment tė gjėrė nė kėtė lami.
http://www.euctn.com

Eurokos
Projektimi dhe ndėrtimi i rrugėve tė reja, Projektimi dhe ndėrtimi i urave, Projektimi dhe ndėrtimi i pallateve dhe shtėpive, Rikonstruktimi i rrugėve dhe urave, Mirėmbajtja dhe sinjalizimi i rrugėve, Ndėrtimi i ujėsjellėsve dhe i kanalizimeve, Nxjerrja dhe pėrpunimi i mermerit, Prodhimi i fraksioneve tė ndryshme tė betonit dhe gurit, etj.
http://www.eurokos.net

Exclusive Design Company
Exclusive Design Company ėshtė njė kompani projektuese ndėrtimore me seli kryesore nė Prishtinė. Aktivitetet kryesore te kompanisė pėrfshijnė ndėrtimet e larta dhe tė ulta, tregti dhe shėrbime te ndryshme.
http://www.exdc-ks.com

Famis co
Kompania jonė kryesisht veprimtarinė e saj e ka nė ndėrtimtarinė e ulet dhe te lartė.
http://www.famis-sha.com

Hoti Company
Bejme ndertime dhe renovime te shtepive dhe banesave.
http://www.hoticompany.com

KIBE ONE
KIBE ONE shpk u themelua ne Durres ne vitin 1995 me inisiativen e sipermarresve qe mendonin te jetonin si protagoniste evolucionin teknik dhe teknologjik te sektorit te rendesishem te ndertimit. Cilesia e produkteve qe furnizon, kompetenca e larte teknike dhe serioziteti komercial ne te cilet KIBE ONE shpk bazon punen e saje kane rezultuar zgjedhje te drejta dhe efikase, duke i dhene mundesine qe me kalimin e kohes te meritoje nje prestigj ne sektorin e ndertimit ne Shqiperi.
http://www.kibe1.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4