ABC Engineering
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe laminat, etj. Tek ne cdo gjė ėshtė kualitative.
http://www.abc-kos.com

LESNA
Ofertat e produkteve nga Lesna pėrmes prodhimit dhe tregtisė, pėrfshijnė kėto prodhime, por nuk janė tė limituara: dyer dhe dritare ė tė plastikės dhe tė drurit, xhamin termopan, dyer tė hyrjes prej druri dhe plastikės, dyer tė blinduara, dyer tė garazhave, shkallė tavani prej druri, rolete tė brendshme dhe tė jashtme pėr dritare, mekanizma tė ndryshėm, pajisje shtėpiake, mobile, komponentet e brendshme, komplet orenditė pėr kuzhinė, materiale pėr ndėrtim dhe material izolues, laminat, parket,llajsne etj. prodhime dhe materiale sanitare duke pėrfshirė pllakat e qeramikės. konstruktim dhe ndėrtim, dizajne enteriere dhe eksteriere dhe materiale tjera.
http://www.lesna.net

Molika Company
Molika Company ėshtė pėrfaqesues eksluziv i dyerve dhe dritareve tė prodhimit Gjerman EURO-MEETH.Njėkosisht te Molika-Company mund tė porositni dyer dritare dhe vitrina jasht standardit me tė njejtin dimenzion,kualitet dhe precizitet Gjerman. Molika-Company posedon edhe pompen e benzinės me firmėn Molika-Gas qė gjendet nė magjistralėn Pejė-Deqan nė fshatin Raushiq.
http://www.molikacompany.net

World of Furniture
E themeluar ne vitin 1995, World of Furniture ka arritur te jete sot nje kompani e re dhe dinamike, gjithmone e gatshme te interpretoje tendencat e fundit ne tregun e mobiljeve, te shprehura ne termat e produktit dhe sherbimit. Firma mbeshtet filozofine ne modelin e njohur “orientuar tek sherbimi”. Ajo ka ndertuar nje sistem kuptimplote kompani-produkt-shperndarje, e gatshme te plotesoje kerkesat estetike dhe funksionale te ēdo klienti ne menyre individuale.
http://www.mobilje.net

ALULUX
INTERNOVA ėshtė mė i suksesshmi sistem i seksionit PVC pėr Dyer, Dritare dhe Roleta nė Kosovė. Ky sistem i seksionit ėshtė i prodhuar nga INTERNOVA. Nėntė llojet e para kanė hyrė nė prodhim nė vitin 1992 me markėn tregtare Intertec S. Me know-how, teknologjinė dhe makinerinė e nevojshme ishte furnizuar nga Kompania GREINER GmbH, Austri.
http://www.alulux-ks.com

VALI AL PVC
Ndėrmarrja"VALI AL PVC" ėshtė ndėrmarrja e parė private nė Anamoravė e mė e mė gjėrė e cila merret me prodhimin e dyerve, dritareve,fasadave strukturale e gjysėmstrukturale, vitrina e prodhimeve tė tjera nga Alumini dhe plastika . Pėrvoja e gjatė vetėm nė kėtė lėmi ka bėrė qė kjo Ndėrmarrje ta lehtėsoj e ta thjeshtėsoj procesin e vet prodhues e qė nė tė njejtėn kohėta rris kualitetin e prodhimeve tė veta.
http://www.valialpvc.com

Plast-In
Zhvillimi i sistemeve moderne tė dritares nė Plast-IN, Inkorporon jo vetėm sistemet tėrheqėse pamore tė komponenteve tė inxhinieringut, por gjthashtu mbi tė gjitha ofron mundėsi mė tė mėdha tė funksionimit. Radhitja e favorshme dhe e gjėrė e aksesorėve(pėrbėrėsve) ofron dritare shtesė- pėr tė gjitha format e hapjes.
http://www.rubin-invest.com/plastin/

ASCOM PVC&AL
ASCOM PVC&AL ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika. Gjithashtu ben prodhimin dhe montimin e sistemeve te ndryshme te fasadave strukturale. Perdorim profile dhe materiale te tjera te prodhuesve te njohur dhe me kualitet te lart siē jane: VEKA, GEALAN, REHAU, WINTECH, ALUMIL, ELVIAL, PROFILCO. Garantojm ne kualitet!
http://www.ascom-group.com

Gateri
Prodhojme dyer, dritare, shkalle me parmake, veshje te shkalleve te betonit me dru, konstruksione te shkalleve te drurit, banaqe per kafeteri, hydbe te xhamaiave, tavolina, komodina, dhoma pritje, dhoma gjumi, kuzhina, paradhoma, veranda etj. me cilesi te larte nga keto lloje te drurit: bungu, qarri, molika, ahu, bredhi, pisha, arra, qershia, blini etj. Punojme dyer te oborrit ( kapixhik).
http://www.gateri-ks.com

Shpiragu
Shpiragu eshte kompani shqiptare qe vepron ne sektorin e perpunimit te duraluminit duke prodhuar dyer, dritare, vetrata, grila, dhe rifinitura te tjera sipas porosive te klienteve, si per qellime shtepiake, ashtu edhe per industrine e ndertimit. Ajo po behet dominuese ne tregun shqiptar te kesaj fushe.
http://www.shpiragu.com

Shko tek faqja: 1 2