ABC Engineering
Mobilie kualitative Sllovene dhe Italiane. Dyer dhe dritare Sllovene, parket klasik, llamel parket dhe laminat, etj. Tek ne cdo gjė ėshtė kualitative.
http://www.abc-kos.com

ABC Group
Fabrika e dritareve dhe e dyerve prej PVC-sė dhe aluminit - "ABC PLAST", me seli nė Prizren ėshtė themeluar nė vitin 1990, ndėrkaq prodhimin e PVC dritareve dhe dyerve e ka filluar nė vitin 1995, duke qenė fabrika e parė e kėtij lloji nė Kosovė.
http://www.abcgroup-ks.com

ALULUX
INTERNOVA ėshtė mė i suksesshmi sistem i seksionit PVC pėr Dyer, Dritare dhe Roleta nė Kosovė. Ky sistem i seksionit ėshtė i prodhuar nga INTERNOVA. Nėntė llojet e para kanė hyrė nė prodhim nė vitin 1992 me markėn tregtare Intertec S. Me know-how, teknologjinė dhe makinerinė e nevojshme ishte furnizuar nga Kompania GREINER GmbH, Austri.
http://www.alulux-ks.com

ASCOM PVC&AL
ASCOM PVC&AL ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika. Gjithashtu ben prodhimin dhe montimin e sistemeve te ndryshme te fasadave strukturale. Perdorim profile dhe materiale te tjera te prodhuesve te njohur dhe me kualitet te lart siē jane: VEKA, GEALAN, REHAU, WINTECH, ALUMIL, ELVIAL, PROFILCO. Garantojm ne kualitet!
http://www.ascom-group.com

BEKA PVC
Ndėrmarrja prodhuese BEKA e filloj punėn mė 1999, ajo gjendet nė Miradi tė Epėrme (F.Kosovė), dhe merret me prodhimin e Dyerve dhe Dritareve Plastike (PVC). Synimi dhe pėrkushtimi ynė i pėrhershėm ka qenė dhe do tė jetė qė t’ju ofrojmė cilėsi dhe risi nė zgjedhjen e Dyerve dhe Dritareve pėr shtėpinė tuaj, me disenje dhe koncepte tė reja duke pėrdorur materialin e firmės mė tė njohur Gjermane SCHUCO.
http://www.beka-pvc.com

Bini Company
Bini Company me traditė shumė vjecare ėshtė njė ndėr prodhuesit mė tė njohur tė dyereve dhe tė dritareve nga druri nė Kosovė.
http://www.bini-ks.com

BRUNES
BRUNES ka siguruar cilėsi tė lartė, bukuri dhe materiale funksionale ndėrtimi nė Shqipėri qė nga viti 1994. Qė nga nismat tona tė vogla, me njė mjedis tė vogėl nė Vlorė, ne jemi rritur nė njė ndėr kompanitė mė tė mėdha tė materialeve tė ndėrtimit nė Shqipėri me tre magazina tė mėdha dhe kemi zėnė 25% tė tregut tė pllakave nė Shqipėri.
http://www.brunes-al.com

Dardania Model
Prodhojmė dyer tė tė gjitha modeleve dhe dritareve sipas modeleve Sllovene me xhama termopan dhe me kapak.
http://www.dardaniamodel.com

Dyer Per Garazha
Ndėrmarrja Globbus ėshtė pėrfaqėsues i firmės sė njohur gjermane Normstahl, e cila ofron modelet mė tė reja tė dyerve pėr garazha dhe dyer industriale. Globbus ofron edhe dyer automatike dhe pajisje tė tjera pėr objektin tuaj. Ndėrmarrja Globbus rrit vlerėn e shtėpisė suaj, duke bėrė qė ēdo ditė veprimet tė jenė mė tė thjeshta dhe mė efikase.
http://www.globbus-ks.com/

Gateri
Prodhojme dyer, dritare, shkalle me parmake, veshje te shkalleve te betonit me dru, konstruksione te shkalleve te drurit, banaqe per kafeteri, hydbe te xhamaiave, tavolina, komodina, dhoma pritje, dhoma gjumi, kuzhina, paradhoma, veranda etj. me cilesi te larte nga keto lloje te drurit: bungu, qarri, molika, ahu, bredhi, pisha, arra, qershia, blini etj. Punojme dyer te oborrit ( kapixhik).
http://www.gateri-ks.com

Shko tek faqja: 1 2