Bar Restorant IDROMENO
Bar Restorant IDROMENO - Shkoder - Albania.
http://www.idromeno.com

Bar Restorant Piceri
Mire se vini ne restorantin me luksoz dhe tradicional ne shkoder. I vendosur ne bregun e lumit te Bunes, ai shquhet per freskin e ajrit, pamjen madheshtore qe ka, gatimin tradicional dhe mesdhetar si dhe per kantinen e pijeve me te mira ... Jeni te mirpritur ne cdo moment ....
http://www.buna-park.com/

Bar-Restaurant Damastion
Ambient ekskuziv , ambient relaksues i ngrohtë dhe familijar. Gërshetimi i klasikes dhe modrnes. Një vend special për ata që e ndjejnë vetën të tillë. Do të kënaqeni me shijen e specialiteteve tona. Si ato tradicionale por edhe ato internacionale.
http://www.damastion.ch

Castle Park
Plot hijeshi Castle Park gjendet i vetem maje nje kodre, mes nje pylli plot secrete dhe natyre te virgjer me veshtrim nga gjigandi mali i Tomorrit dhe nga Berati me nje histori 2400 vjecare. Keshtjelle si te gjitha keshtjellat me legjenden e saj, ka mikpritue personalitete me fame boterore. Duke kaluar ketu le te mbetet e bukura duke percjelle me te bukuren…
http://www.castle-park.com

Colosseo Hotel
Sic e sygjeron dhe vete emri, ky hotel eshte ndertuar duke marre shkas nga nje prej mrekullive te arkitektures antike. Hotel Colosseo ofron nje kombinim te shkelqyer te standarteve te larta, te pozites strategjike ne qender te qytetit dhe te mikpritjes tradicionale shqiptare. Eshte nje nder hotelet e licensuar nga Ministria e Turizmit duke perfshire edhe titullin zyrtar te hotelit me 3 yje. Ai ofron te gjitha kushtet moderne te nje hoteli 3 yjesh, nje atmosphere te qete per nje relaksim total si dhe nje ushqim dhe sherbim te shkelqyer. Stafi i hotelit pervecse ne Shqip mund te komunikoje edhe ne Italisht dhe Anglisht
http://www.colosseohotel.com

Hotel Adriatik
Hotel Adriatik - Vend ideal për pushimet, evenimentet apo konfernecat tuaja.
http://www.adriatikhotel.com

Hotel Jerina
Hotel Jerina posedon 20 dhoma pushimi, një restorant për klienta dhe një restorant enkas për dasma deri më 600 veta.
http://www.likatrans.com/?page=1,13,4

Hotel MEDITERAN RESORT
Hotel MEDITERAN RESORT ju ofron mysafirëve tanë dhoma të renovuara , një ndërtesë të madhe të Recepcionit me mjedise për bankete për 300 persona, një restaurant të stilit familjar, barin me tarracë, TV sallën dhe surpriza tjera, të cilat i kemi përgatitur për ju, për t’a bërë qëndrimin tuaj këtu sa më të ngrohtë dhe sa më të këndshëm.
http://www.hotel-mediteran.com

Hotel Restaurant EMKA
Hoteli EMKA është hotel elegant i njohur me X dhoma komode, apartmane si dhe hapësira të rregulluara këndshëm të pajisura me veti të nevojshme të cilat kontribuojnë në impresionin pozitiv dhe të qetë të klientëve tanë gjë që vërehet me hyrjen në paradhomë e cila të jep ndjenjën e të qenurit si në shtëpinë tuaj me çka ju tërhek të qëndroni më gjatë në hotelin tonë.
http://www.emka.com.mk/files/al/hoteli.asp

Hotel Trofta
Në kuadër të shërbimeve hoteliere përfshihet hoteli i cili ka një kuzhinë mjaft të pasur për përgatitjen e ushqimit, banakun, separenë, tarasën , recepsionin si dhe 7 dhoma për mysafirë brenda hotelit . Ne kompleksin hotelier gjinden edhe 6 bungallova me 12 dhoma per mysafirë që janë të ndërtuara buzë liqeve me peshq dhe paraqesin nje atraksion për vizitorë. Ne kete hotel mund te organizohen edhe mbledhje, seminare, konferenca etj
http://www.trofta.com/hoteli.htm

Shko tek faqja: 1 2 3