Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/kos01/public_html/connect.php on line 48 Autolarje & Vullkanizer | Web Direktori ShqipEuro Servisi
"EuroFood-Remont Servisi" ėshtė pėrfaqėues general i automjeteve tė: Fiat, Alfa Romeo dhe Lancia me 0 km, servisimi dhe pjesėt rezerve, shitja e tė cilėve bėhet pėrmes kredisė deri nė 60 muaj. Po ashtu ėshtė edhe pėrfaqėsues i kompanisė sė sigurimeve Dukagjini.
http://www.euro-servis.com