KIA Motors
AUTO ASCOM, Zona Industriale rruga Prishtinė - Fushė Kosovė, ėshtė pėrfaqesues i KIA Motors, vetura te kualitetit te lartė, dizajn modern, garancion 5 vjet.
http://www.kia-kosova.com

LTG Kosova
"LTG" Land Rover centre Kosova,. Diler i autorizuar i automjeteve Land Rover pėr Kosovė. Pėr mė tepėr informata na vizitoni nė web-faqen tonė.
http://www.ltg-ks.com

Mektrin Motors
Mektrin Motors disponon, mbi te tjerat, te gjitha modelet e Mercedes-Benz dhe Land Rover. Ne autosallonin e tij jane te disponueshem modelet me te fundit te ketyre markave Na vizitoni qe te provoni modelin e teknollogjine te fundit e me teavancuara qe mund te gjeni ne tregun kombetare por dhe ne ate nderkombetare.
http://www.mektrin-motors.com

Oti Group
Pėrfaqėsia Nissan nė Prishtinė ju ofron mbi 10 lloje tė veturave Nissan tė gjitha kėto tė prodhuara nė vitin 2005 dhe 2006 tė cilat posedojnė tė gjitha tiparet pėr tė cilat janė tė nevojshme dhe i ėndėrron ēdo vozitės, siē janė stabiliteti, fuqia, komfori, ekonomik dhe shumė praktik nė shumė aspekte pėrkatėsePatjetėr se duhet tė cekėt se tė gjitha llojet e veturave tė cilat mund ti gjeni tek Nissan nė Prishtinė, posedojnė tė gjithė dokumentacionet pėrkatėse, dhe mbi tė gjitha garancionin pėr secilėn veturė, pėr tė qenė si gjithmonė korrekt ndaj konsumatorėve.
http://www.oti-group.com

Reforma Company
Nė kuader te kompanisė Reforma bejnė pjesė kėto sektore: - Sektori i shitjes se autopjeseve, - Auto Salloni Reforma, - Kontrollimi Teknik i Automjeteve, dhe - Autoservisi Reforma.
http://www.reforma-pr.com

Renault Centre
Shitja e automobilave te ri me garancion si dhe automobilave pak te pėrdorur me Garancion. Si dhe servisimi i automobilave dhe shitja e pjesevė rezervė me garancion. Distributor pėr Kosovė i vajrave motorike ELF.
http://www.renault-centre.com

Volkswagen Center Prizren
Volkswagen Center Prizren - KOSOVA.
http://www.ahp-prizren.com

White House - Volkswagen Center Pejė
White House - Volkswagen Center Pejė - Diler dhe serviser i autorizuar.
http://www.whitehouse-peje.com

Shko tek faqja: 1 2