Baki Automobile
Baki Automobile eshte nje diler dhe servis i autorizuar per shitjen dhe riparimin e automjeteve te Volkswagenit dhe Audi-t. Cmimet me te lira, sherbimin me te shpejte e gjeni tek ne. ::: Te gjitha nevojat e juaja per riparimin e makines mund te i gjeni tek ne.
http://www.bakiautomobile.com

Degert Auto
Degert Auto eshte kompania me e madhe e importit te lubrifikanteve dhe pjeseve te kembimit te veturave,furgonave,kamionave dhe autobuzave ne shqiperi.
http://www.degertauto.com

Euro Servisi
"EuroFood-Remont Servisi" ėshtė pėrfaqėues general i automjeteve tė: Fiat, Alfa Romeo dhe Lancia me 0 km, servisimi dhe pjesėt rezerve, shitja e tė cilėve bėhet pėrmes kredisė deri nė 60 muaj. Po ashtu ėshtė edhe pėrfaqėsues i kompanisė sė sigurimeve Dukagjini.
http://www.euro-servis.com

Kosova Steel
Kompania Kosova Steel e njohur si njė ndėr prodhuesit mė tė mėdhenj tė pjesėve tė automobilave nė Evropėn jug lindore me njė pėrvojė shumė vjeēare nė industri posedon me kėto kapacitete. - Pjesė automobilistike: " Shasi tė automjeteve " Bartės gjatėsor tė shasive " Sisteme shfryese " Struktura tė ulėseve tė parme dhe tė pasme " Llajsne dekoruese pėr modele tė ndryshme tė automjeteve " Mbėshtjellės tė diferencialit tė automjeteve Detale makinerike: " Cilindra " Dhėmbėzorė / ingranazh " Boshte " Unaza " Thika pėr shtang.
http://www.kosovasteel.com

Oti Group
Pėrfaqėsia Nissan nė Prishtinė ju ofron mbi 10 lloje tė veturave Nissan tė gjitha kėto tė prodhuara nė vitin 2005 dhe 2006 tė cilat posedojnė tė gjitha tiparet pėr tė cilat janė tė nevojshme dhe i ėndėrron ēdo vozitės, siē janė stabiliteti, fuqia, komfori, ekonomik dhe shumė praktik nė shumė aspekte pėrkatėsePatjetėr se duhet tė cekėt se tė gjitha llojet e veturave tė cilat mund ti gjeni tek Nissan nė Prishtinė, posedojnė tė gjithė dokumentacionet pėrkatėse, dhe mbi tė gjitha garancionin pėr secilėn veturė, pėr tė qenė si gjithmonė korrekt ndaj konsumatorėve.
http://www.oti-group.com

Reforma Company
Nė kuader te kompanisė Reforma bejnė pjesė kėto sektore: - Sektori i shitjes se autopjeseve, - Auto Salloni Reforma, - Kontrollimi Teknik i Automjeteve, dhe - Autoservisi Reforma.
http://www.reforma-pr.com

Renault Centre
Shitja e automobilave te ri me garancion si dhe automobilave pak te pėrdorur me Garancion. Si dhe servisimi i automobilave dhe shitja e pjesevė rezervė me garancion. Distributor pėr Kosovė i vajrave motorike ELF.
http://www.renault-centre.com

REX Automobile
Pas njė pėrvoje tė gjatė nė servisimin e veturave tė markės Opel nė Gjermani, me hapjen e autoservisit REX Automobile, ne synojmė tė sjellim kualitetin dhe kėtė pėrvojė shumėvjeqare nė tregun e Kosovės. Ne importojmė autopjesė (pėr tė gjitha fabrikatet) me shumicė pėr disa autoservise nė Kosovė.
http://www.rex-automobile.com

Shko tek faqja: 1 2