Ketu mund te gjeni faqet shqiptare qe ekskluzivisht merren me publikimin e lajmeve dhe informacioneve nga sporti. Lajmet e fundit sportive nga arena nderkombetare dhe ajo vendore. Faqet me te mira shqiptare per lajme nga sporti.

Lajmet e fundit shqip
LajmeShqip.com ju sjell lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe bota, sporti, ekonomia, showbizi dhe kultura! Informohuni shpejt dhe saktë vetem në LajmeShqip.com.
http://www.lajmeshqip.com

Lajme Sporti
Sporti Total - Lajmet dhe ngjarjet e fundit nga futbolli, basketbolli, formula 1, tenisi, boksi, hendbolli, volejbolli, etj.
http://www.sportitotal.net


Albania Sport - Agjencia Sportive Shqiptare
Agjencia Sportive Shqiptare.
http://www.albania-sport.com

AlbanianBoxing.com | Agjensia e lajmëve të boksit | Shqiptarë e Ringut
AlbanianBoxing.com WebFaqja kryesore në Botë për Shqiptarët e Ringut - Albanian Boxer & Kickboxer - Biografi - Foto - Video - Lajme - News - International Boxing News -
http://www.albanianboxing.com

AlbaniaSoccer.com
Lajmet sprotive nga trojet shqiptare, foto dhe te dhena per lojtaret.
http://www.albaniasoccer.com/al/

BOXALB - BOKS LAJME
Boks lajme, ne boxalb do te gjeni lajmet me te reja per te gjithe shqiptaret e ringut profesionist, por edhe per yjet boteror te ketij sporti.
http://www.boxalb.com

Fc Barcelona Shqip
Fc Barcelona web i dedikuar fansave te Barcelones te gjitha lajmet ne gjuhen shqipe.
http://www.barcelona.al/

Fc Juventus Shqip
Ueb Faqe e dedikuar fansave te Juventus-it
http://www.fcjuventus-news.com

Flash Futboll
Rudi Vata të drejtojë Shqipërinë?
http://www.flashfutboll.com/

Futboll Shqip
Faqe Sportive, publikimi i lajmeve me te fundit nga fusha e futbollit, rrezultate dhe ndeshjet live.
http://www.futbollshqip.com/

Futbollinfo
Futbolli ne Imagjinaten Tuaj!
http://www.futbollinfo.com

Info Sporti
Informacione dhe lajme nga me të ndryshmet nga sporti në përgjithësi dhe futbolli në veqanti.
http://www.infosporti.com

Shko tek faqja: 1 2 3