Risite dhe te Rejat e fundit nga Bota e Internetit
Risite dhe te Rejat e fundit nga Bota e Internetit. Artikuj dhe lajme te publikuara neper web faqe shqiptare.
http://www.kapsit.com/upcoming/13/internet/1.html


Albanian BSD Users Group
Tani mund te perdorni FreeBSD edhe per nje router interneti dhe lojrash ne pasije te vjetra pa patur nevoje per memorie te madhe dhe hardisqe te medhenj. Ky router i bazuar ne m0n0 nje version i mjaft reduktuar ne madhesi i FreeBSD eshte sistemi i perdorur. Per me shume mund te lexoni ne artikullin e nxjerre per konfigurimin e tij KETU .
http://www.albabsd.org

ALBPC - Forumi i informatikes shqiptare
Portali i Informatikes Shqiptare,Programim dhe programe falas. Java,C/C++,PHP,SQL,ASP. Forum per problemet e ndryshme te kompjuterit e jo vetem.
http://www.albpc.com

Albstation.net
Portali i shkences dhe teknologjise, infomacione dhe te reja.
http://www.albstation.net

AlbWebmaster
Webmasterat shqiptare e kane nje vend te perbashket per diskutime dhe ky vend quhet AlbWebmaster. Gjithka ne lidhje me "webmastering".
http://www.zeriyt.com/webmaster.html

ayih X - Komuniteti i Teknologjise se Informacionit
ayih X - Komuniteti i Teknologjise se Informacionit - diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra
http://www.ayih.org

BesartBajrami - Blog Personal, KOSOFT, SEO
Blog personal, te rejat e fundit nga KOSOFT dhe rrjeti i faqeve ne kuader te kesaj kompanie. Informacione per SEO, internet marketing, keshilla per webmaster, etj.
http://besart.blog.al

Cyberspace - Computer Company
Cyberspace - ambulancë dhe klinikë e kompjuterëve.
http://www.cyberspace-ks.com

Gjithcka per kompjuterin tuaj
Ketu mund te gjeni gjithcka mbi kompjuterat qe tek programet per: muzike, video, te sigurise, etj..... filmat me te rinj, lojerat me te kerkuara. Gjithashtu mund te kerkoni cfaredolloj programi, loje, filmi apo driveri dhe un do jem i gatshem tja u gjej sa me shpejt.
http://www.kompjuterijuaj.com

IDIVIDI portal
Portali IDIVIDI. Lajmet dhe te rejat nga vendi, rajoni, ekonomia, teknologjia, showbizi, etj.
http://www.idividi.com.mk/shqip/

Mesohu.org - Komunitet Edukativo-Arsimor
Mesohu.NET - Komunitet Mesimor
http://www.mesohu.org

Shko tek faqja: 1 2 3