Big Brother Albania 2
Big Brother Albania 2 - BIGBROTHERALBANIA 2.
http://www.bigbrotheralbania2.com


Big Brother Albania
Faqe zyrtare e Big Brother Albania. Ketu mund te gjeni Video, Foto, Komente, Intervista, Big Forum, Big Chat, etj.
http://bigbrother.top-channel.tv

Big Brother Albania
Lajmet e fundit nga spektakli Big Brother Albania 6. Intervista, kuriozitete, fotografi dhe video nga ky reality show. Shikoni LIVE ne FULL HD vetem tek ne!
http://www.big-brother-albania.org/

Big Brother Albania 2
Big Brother Albania 2 - BIGBROTHERALBANIA 2.
http://www.bigbrotheralbania2.com

Big Brother Albania 2
Video, thashetheme, lajme dhe shume te tjera nga shtepia e Big Brother Albania 2.
http://www.bigbrotheralbania.info

Big Brother Albania 3
Big Brother Albania eshte nje Reality Show shume i ndjekur ne Shqiperi, Kosove , Maqedoni dhe ne gjithe trevat shqiptare. Big Brother Albania transmetohet ne Top-Channel ne kanalin Bigbrother1 dhe Bigbrother2.
http://www.bigbrotheralbania3.net

BigBrotherAlbania.net
BigBrotherAlbania.net eshte nje website JOZYRTAR ku te gjithe fansat e ketij reality show mund te gjejne informacionet dhe te rejat me te fundit nga shtepia me e madhe ne Shqiperi.
http://www.bigbrotheralbania.net

Emisioni “KUSH DO TË BËHET MILIONER?"
Kosova dhe Shqipëria tani arritën një ndër sukseset më të mëdha në fushën mediale, transmetimin e show kuizit më të famshëm në Botë "WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?" Kur ky format televiziv filloi për herë të parë në Britaninë e Madhe në vitin 1998, askush nuk besonte se do të kishte një sukses të tillë. Brenda pak kohe Milioneri u bë kuizi më i famshëm në botë. Emisioni "WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?" që në shqip përkthehet “KUSH DO TË BËHET MILIONER?", tashmë në shumë vende të botës është bërë pjesë e kulturës.
http://www.milioneri.com

Express Live në Koha Vision
Express Live / ShowBiz - Emision televiziv që i kushtohet plotësisht botës së ShowBizit, Artit, Kulturës dhe Kinematografisë.
http://www.kohavision.net/index.php?option=com_con......&itemid=92

FIKS FARE
“FIKS FARE” eshte nje emision kritik dhe problemor, i cili nepermjet humorit dhe satires denoncon dukuri negative te jetes sone, si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtareve, shkeljen e te drejtave te njeriut, etj. Ky emision eshte njekohesisht edhe argetues ne saj te formatit qe ka, te kercimeve dhe muzikes qe e shoqerojne nga fillimi deri ne fund.
http://www.top-channel.tv/13/fiksfare.html

Frekuenca e Quzes
Frekuenca e Quzes.
http://www.frekuencaequzes.net

Shko tek faqja: 1 2