Alb Film
Alb Film ofron falas per shkarkim gjith filmat e vjeter dhe te rinj Shqiptar. Shkarkojini tani Veq me nje klik.
http://albfilm.blogspot.com

albanianmovies.org
Sherben per shikim live te filmave shqip qe nga fillimi i kinematografise deri ne ditet e sotme gjithashtu dhe humore dhe videoklipe pa harruar filmat vizatimor dhe dokumentaret e hershem, ejani dhe do ta shikoni vete..
http://www.albanianmovies.org

Filma Shqip
Mesazhi yne per ju eshte qe ne, ketu tek filma shqip, do mundohemi te pasurojme koleksionin tone me sa me shume filma shqiptare te kemi mundesi. E vetmja gje qe ju kerkojme eshte te u a tregoni ket faqe miqeve tuaj! Ju falemderojme dhe ju urojme te shihni sa me shume filma shqip!
http://www.filma-shqip.com

Kafeneja Jonë - Shiko Online
Vendi i dedikur fansave të Kafenes sonë (Kafeneja Jonë). Njëashtu mund ti shikoni të gjitha epizodet e kafenes online tek ne, me kualitet të lartë.
http://www.kafenejajone.net

Kinemaja Shqiptare
Filma, Humor Shqip per shikim live. Gjithcka rreth kinemase shqiptare dhe filmave te bukur shqip. Materiale te reja te prodhuara kohet e fundit per shikim live. Lojra, chat dhe zbavitje pa fund. Mos harroni te na vizitoni, faqeja tone rifreskohet perdite!
http://www.kinemajashqiptare.com

Muzik Shqip - Filma Shqip - Horoskopi Shqip - Humor Shqip
Shkarko Muzik shqip 2008, Muzik Filma Shqip, Chat, Horoskopi Shqip, Mp3 Shqip 2008, Filma Shqiptare, Humor shqip, Forum, etj.
http://www.nastradini.com

Peja.de - Kinematografi Shqiptare
Te gjithe Filmat Shqipetar, mbi 120 Filma te integruar ne script modern: Me Vleresime, komentare, dergim shokut/shoqes e shkarkime ne .flv format
http://kino.peja.de

Pusho Pak
LAJME SPORT BOTA E YJEVE LIFESTYLE TEKNOLOGJI EROTIK (+18) PUSHO PAK SLIDESHOW VIDEO FASHION HOROSKOPI FOTO E DITES
http://www.pushopak.com