Lajmet e fundit nga mjekėsia
Kėtu i gjeni lajmet me te reja nga mjekėsia te publikuara nė tė gjitha web faqet shqiptare nė internet. Publikoni dhe vetė artikuj dhe lajme...
http://www.kapsit.com/upcoming/20/te_rejat_nga_mjekesia/1.html


Beba Ime - Portal Informativ per shtatzana dhe prinder
Webfaqe e cila pėrmban informata tė njė natyre tė pėrgjithshme dhe ėshtė e dedikuar vetėm pėr nevoja edukative dedikuar shėndetit tė nėnės dhe fėmijės.
http://www.bebaime.com/

Forumi i mjeksisė shqiptare
Portali i Mjeksise shqiptare.
http://www.dermatologu.com/forum

iMjek - Informacione mjekesore
Per te gjithe ata qe kerkojne te informohen mbi shendetin e tyre. E hapur per mjeke, stomatologe dhe studenta!!
http://www.imjek.com

Keshilla
Kėshilla praktike nga lėmi tė ndryshme tė jetės! Lexoni dhe mėsoni mė shumė se si tė kujdeseni pėr vetėn tuaj.
http://www.keshilla.net

Kėshilla mjekėsore
Kėshilla dhe artikuj te ndryshėm pėr shėndetin tuaj.
http://www.kapsit.com/view/19/keshilla_mjekesore/1.html

Lajmet e fundit nga mjekėsia
Kėtu i gjeni lajmet me te reja nga mjekėsia te publikuara nė tė gjitha web faqet shqiptare nė internet. Publikoni dhe vetė artikuj dhe lajme...
http://www.kapsit.com/upcoming/20/te_rejat_nga_mjekesia/1.html

Mjekėsi e pėrgjithshme
Nė kėtė shkrim pėrfshihen kėto tema: Zemra, Gjaku, Gjendrat endokrine, Mushkėritė, Muskujt dhe kockat, Sistemi tretės, Veshkat. Shenim i autorit: Pėr tė shmangur ēdo keqkuptim, ju paralajmėroj se megjithėse jam munduar tė shkruaj shkurt dhe saktė, NUK MUND TA GARANTOJ SAKTĖSINĖ E INFORMACIONIT qė gjendet nė kėto faqe.
http://www.argjiro.net/albi/white/meded/?book=1

Mjekėsia.Net - Referenca Mjekėsore nė Internet
Kjo eshte nje faqe qe ju paraqet informacione te ndryshme mjekesore. Informacionet qe paraqesim publikohen per te here te pare ne shqip. Se shpejti do kete informacione per te gjitha fushat e mjeksise dhe stomatologjise si dhe nje rubrike pytje pergjigje qe do te jete ne sherbimin tuaj.
http://www.mjeksia.net

Mjeksia.info
Mjeksia Shqiptare - Shendeti online.
http://www.mjeksia.info

Parazitologji
Nė kėto faqe do gjeni njė tekst tė shkurtėr tė parazitologjisė mjekėsore. Materiali ėshtė i organizuar nė 2 ndarje, njėra pėr parazitėt njėqelizorė (Protozoa), dhe tjetra pėr krimbat (Helmintet), qė janė parazitė shumėqelizorė.
http://www.argjiro.net/albi/white/meded/?book=2

Shko tek faqja: 1 2