Portal i recetave te gatimit
Portal i recetave te gatimit
http://www.tryeza.tk/

Receta Gatimi - Albanian Recipes
RecetaGatimi.com eshte nje faqe me receta shqiptare--ne Shqip. Vizitoret mund to shtojne receta, mund te vleresojne dhe te komentojne recetat a shtuara.
http://www.recetagatimi.com

Receta Kuzhine
Po kerkoni Receta Gatimi? RecetaKuzhine.net eshte faqja me e madhe shqiptare me receta gatimi per kuzhinen dhe familjen tuaj. Tek kjo faqe do te gjeni receta gatimi per gjellera, embelsira, kek, specilitete me mish viqi, pule dhe peshku, receta per kafe dhe pije, receta supe, receta per pica, etj.
http://www.recetakuzhine.net/