AlbaBOX
AlbaBOX.info - Lajme, Ngjarje, Muzike, Video, etj.
http://www.albabox.info

AlbaDivx
Një perpilim me video materialet më interesante dhe atë të ndara nëper kategori të ndryshme si dhe me mundesi për shkarkim.
http://www.albadivx.com

AlbaFast.com
AlbaFast.com ne faqen done kemi 24 ore chatin ne disponim ku mund te zgjeroni shoqerine tuaj dhe te kaloni caste te kendeshme www.albafast.com/chat na vizitoni nuk do te zhgenjeheni.
http://www.albafast.com

Albanian Sound - Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste
AlbanianSound.com - Lajme, Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste, Top Fest, Kenga Magjike dhe shume te tjera nga muzika shqiptare.
http://www.albaniansound.com

albanianmovies.org
Sherben per shikim live te filmave shqip qe nga fillimi i kinematografise deri ne ditet e sotme gjithashtu dhe humore dhe videoklipe pa harruar filmat vizatimor dhe dokumentaret e hershem, ejani dhe do ta shikoni vete..
http://www.albanianmovies.org

AlbaVideo.us
Video Qendra Shqiptare Mbi 5000 Video Shqip.
http://www.albavideo.us

Argetimi.net - Webfaqja me argetuese
Te gjithe argetimin e gjeni ne nje vend argetimi.net. shikoni dhe binduni.
http://www.argetimi.net

Argetohu.Com - Mp3, Video Klipe, Humor, Filma & Radio Live Shqip
Argetohu.Com - Mp3, Video Klipe, Humor, Filma & Radio Live Shqip.
http://www.argetohu.com

BESFORT VIDEO M1
Video Portali me i njohur ne gjuhen shqipe, me mbi 5000 Video shqip. Te ndara ne kategori te ndryshme nga Argetueset, Popullore, Komedi, Filma, Sport,... deri tek rubrika private Ops - exkluzive nga jeta dhe prapaskenat e yjeve te Estrades shqiptare !
http://www.besfort.de

Dardania.com - Ketu flitet Shqip !
Dardania.com - Aty ku gjithqka është shqip.
http://www.dardania.com

Shko tek faqja: 1 2 3