BujanociSot.com
BujanociSot.com është uebfaqe e re shqiptare, e cila qellim kryesor ka krijimin e një ure lidhëse informative të Luginës së Preshevës me diasporën dhe të gjithë botën shqiptare. Gjithashtu do mundohemi ti përcjellim të gjitha ngjarjet kryesore që ndodhin në hapësirat tjera shqiptare dhe ti pasqyrojm ato në opinion. Për fillim kemi krijuar disa rubrika të cilat mendojmë se janë të nevojshme për vizitorët e faqes tonë.
http://www.bujanocisot.com

Faqe dedikuar Vlores, bukurive te saj por jo vetem...
Eshte nje faqe dedikuar vlores bukurive te saj por jo vetem.shebimet e kesaj faqeje jane te shumta si forum,kenge,lojra,kuriozitete,chat,video etj… eshte nje faqe e re dhe me kalimin e kohes do te behet me e madhe me bukur.
http://www.vlora.co.nr

Faqe per qytetin e alfabetit shqipar MANASTIR
Kjo faqe eshte per qytetin e alfabetit shqipar MANASTIR.
http://www.manastir.webs.com

Fieri.Com - Portali Fierak Online
Fieri.Com - Portali Fierak Online. Nje dritare informative e qytetit fierak dhe rrethinave te tij.
http://www.fieri.com

FieriOnline
Portali Fierak online per te gjithe qytetaret fierak ane a mbane botes.
http://www.fierionline.com

Guida e Tepelenes
Kjo eshte guida me e plote dhe me e detajuar per qytetin dhe rrethin e Tepelenes qe gjendet ne cdo lloj formati mediativ. Keto faqe jane te mbushura me informacione dhe fotografi nga rrethi i Tepelenes si dhe me keshilla dhe informacione per hotele dhe turizmin ne Tepelene.
http://www.tepelena.com/guide/

HasiSOT.COM
Ne kete website Kemi gjithqka per rrethin e Hasit (Krume). Hasi eshte nje qytet i vogel afer Kukesit edhe Tropojes. Hasi tani eshte nje qytet i Paster edhe shume i Bukur. Eshte nje Vend malor ne veri te Shqiperise. shpresojm se do t'ja kaloni mirë me ketë Faqe.
http://www.hasisot.com

Infoshkodra.com
Ne kete site mund te gjeni çdo informacion mbi ngjarjet, festat, sportin e lajmet e fundit ne shkoder. Shkoder e Malsi jan zonat mbi te cilat ne informojme vizitoret tane. Foto te shkodres, te ngjarjeve sportive apo kulturore gjehen vetem tek Infoshkodra.com.
http://www.infoshkodra.com

Kavaja Online
Permban informacione, artikuj dhe foto per qytetin e Kavajes.
http://www.kavajaonline.com

Librazhdi Online
Website zyrtar i qyteti dhe rrethit te Librazhdit. Ne kete website eshte pasqyruar dhe do te pasqyrohet gjithcka rreth Librazhdit si historik , lajme , muzike nga kengetare te Librazhdit, piktura dhe punime te tjera nga piktore te zones se Librazhdit , nje forum ku do te mund te bashkebsideoni me njeri tjeterin rreth temave te ndryshme, galeri te fotove etj.
http://www.librazhdi.com

Shko tek faqja: 1 2 3