100oferta.com
Platforma me e mire por njoftime dhe oferta falas ne shqip.
http://www.100oferta.com

Albmark.com njoftime falas online
Njoftime per pune ,shitje apartamentesh ose dhenie me qera,autovetura dhe pjese kembimi,server te dedikuar dhe hosting
http://www.albmark.com

Ankandi Online
Ankand Online Rajonal per automobila, patundshmeri, veshje, kolekcione, kompjuter, elektronik, telefona dhe shumee shume gjera te tjera.
http://www.blejtash.com

e-blej.com - tregu elektronik
TREGU ONLINE, shit dhe bleni artikuj te ndryshem online.
http://www.e-blej.com

eShitore.com - Vendi ku produktet nderrojne pronarin
eShitore.com u krijua si web faqe në Tetor të vitit 2009 për një qellim, të mundesojë shitjen private. Në krahasim me faqet tjera te cilat kërkojnë te holla për shpalljet tuaja ne nuk kërkojme asgjë, që nenkupton se te gjitha shpalljet tuaja janë falas. Nëse keni kompjuter, biçiklete, veture, banese e qka do qofte tjeter për ta shitur këtu eshte vendi.
http://www.eshitore.com

EU-AD.COM
EU-AD.com Eshte ueb faqja me re reklamuese qe ka filluar se funskionuari ne tere Ballkanin ju mund te beni shpalljet dhe reklamimet tuaja te te gjitha kategorive reklamimi eshte falas
http://www.eu-ad.com

GuidaShqiptare.com
GuidaShqiptare.com - Mundesi e re per reklamimin e Biznesit Tuaj.
http://www.guidashqiptare.com

ikubINFO.com
Lajmet ne Kohe Reale - Direktoria e Biznesit - Gjeni / Hidhni Njoftime - Gjeni / Ofroni Makina / Pune / Prona - Legjislacioni qe nga Viti 1991 - Informacione Financiare - Numeratori Telefonik i Shqiperise.
http://www.ikubinfo.com

KerkesaOferta.com
Kerkesaoferta.com në mënyrën më të lehtë dhe më profesionale ju ofron shpalljen e kërkesave dhe ofertave të shumta,realizimi i të cilave bëhet shumë thjeshtë dhe lehtë, duke vizituar faqen tonë në Internet.
http://www.kerkesaoferta.com

Kerkoo - Njoftime falas shqip
Njoftime falas. Blej, shit, jep me qera, tako, evenimente... njofto çdo gje. Kerko njoftime falas.
http://www.kerkoo.com

Shko tek faqja: 1 2 3 4