Ketu mund te gjeni web faqe shqip qe ofrojne tekste te kengeve shqiptare. Kenge shqip, tekste shqip, videoklipe shqip.

Albanian Sound - Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste
AlbanianSound.com - Lajme, Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste, Top Fest, Kenga Magjike dhe shume te tjera nga muzika shqiptare.
http://www.albaniansound.com

EcMeKohen.NET
EcMeKohen.NET është një projekt virtual që është krijuar në mënyrë të veqantë për komunikim të drejpërdrejt në mes të gjithë shqipëtarëve anë e mbanë botës. Bisedimi është një nga nevojat e pashmangshme të njeriut. Duke u kyqur në chat ju mund të bëni biseda direkte edhe të zgjeroni shoqërin tuaj anë e mban botës , ti krijoni vetes suaj shoqëri ngado që shkoni , që kurr të mos ndiheni të vetmuar!
http://www.ecmekohen.net

Lirika Shqiptare
Ky blog është për gjithë ju që ndani pasionin për muzikën popullore shqiptare të çdo krahine të Shqipërisë. Do mundohem të sjell sa më pranë jush tekste këngësh të cilat ju kanë shoqeruar një jetë të tërë apo dhe ato këngë të cilat mund të kenë kaluar pa u vënë re nga shumë prej nesh.
http://lirikashqiptare.wordpress.com

MyCyberMedia.com
MyCyberMedia permban videoklipe muzike, humoristike, sportive etj., lojra, tekste kengesh shqip dhe te huaja, direktori web faqesh dhe shume e shume informacione argetuese per te gjithe vizitoret Shqiptare ku do qe ndodhen.
http://www.mycybermedia.com

Parajsa Lyrics Online
Parajsa Lyrics Online - Nje sektor qe i dedikohet publikimit te teksteve te kengeve te kengetareve shqiptare edhe te huaj neper vite. Per te kerkuar, publikuar apo lexuar keto teste kengesh, keni gjetur vendin e duhur!
http://lyrics.parajsa.com

Tekste Këngësh Shqip
Një arkivë me mijëra tekste këngesh në gjuhen shqipe.
http://www.teksteshqip.com

Tekste Kengesh Shqip
Tekste Kengesh Shqip - Tekste Shqiptare.
http://tekste.kengaime.com

Tekste-Shqip.com
Tekste këngësh shqiptare.
http://www.tekste-shqip.com