Lajmet e fundit shqip
LajmeShqip.com ju sjell lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe bota, sporti, ekonomia, showbizi dhe kultura! Informohuni shpejt dhe saktë vetem në LajmeShqip.com.
http://www.lajmeshqip.com

Thashetheme shqip
Thashetheme dhe lajme nga bota e show bizit vendor dhe nderkombetar. Vip shqiptar dhe te huaj, Fashion, Models, Awards, Video, Industria filmike, Hollywood, etj.
http://thashethe.me

Lajmet e fundit nga bota e ShowBiz-it
Lajmet dhe te rejat e fundit nga bota e ShowBiz-it dhe VIP personave.
http://www.kapsit.com/upcoming/9/vip__showbiz/1.html


Alba Vip Lajme
Lajme interesante nga bota e vipave dhe fytyrave publike shqiptare!
http://albavipnews.blogspot.com

Albanian Sound - Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste
AlbanianSound.com - Lajme, Thashetheme, Video, Mp3 shqip, Tekste, Top Fest, Kenga Magjike dhe shume te tjera nga muzika shqiptare.
http://www.albaniansound.com

Alblove.CoM Community
Shkarko Muzik shqip 2008, filma shqiptar humor, Mp3 shqip 2008 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare, Chat Shqip
http://www.alblove.com

Albrap.info - Magazina Rap
Albrap.info - Hip Hop Lajme, Intervista, Rap Kuriozitete, ViPPirat, Artist, Biografi, Forum, Fotografi Reperash, etj.
http://www.albrap.info

Big Brother Albania
Lajme te ndryshme te Big Brother Albania , Video, Foto dhe Thashetheme te ndryshem
http://www.bbalbania.info

BigBrotherAlbania.net
BigBrotherAlbania.net eshte nje website JOZYRTAR ku te gjithe fansat e ketij reality show mund te gjejne informacionet dhe te rejat me te fundit nga shtepia me e madhe ne Shqiperi.
http://www.bigbrotheralbania.net

Celebritetet Shqiptare OnLine
Celebritete.com eshte nje faqe me informacione, lajme, thashetheme rreth vipave dhe celebriteteve shqiptare e te huaja.
http://www.celebritete.com

Express Live në Koha Vision
Express Live / ShowBiz - Emision televiziv që i kushtohet plotësisht botës së ShowBizit, Artit, Kulturës dhe Kinematografisë.
http://www.kohavision.net/index.php?option=com_con......&itemid=92

Gossip, Thashetheme Shqiptare
Thashethemet me te fundit te nga bota e spektaklit. Vipat shqiptare dhe te huaj.
http://www.gossip.al

Graviteti
GRAVITETI - Faqe Informative Kulturore Zbavitëse!
http://www.graviteti.com

Shko tek faqja: 1 2 3