Albanianz.com eshte nje komunitet per rinin shqiptare
Albanianz.com eshte nje komunitet / chat per rinin shqiptare! Lidh kontakte ndermjet shqiptarve neper gjtih botes. Krijo profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video, anketa, kuize etj. Bashkohu tani, falas!
http://www.albanianz.com

Albasoul - Shpirti i Shqiptarit
Komuniteti Albasoul - Shqiptar të bashkuar për një Shqipëri te bashkuar.
http://www.albasoul.com

Alblove.CoM Community
Shkarko Muzik shqip 2008, filma shqiptar humor, Mp3 shqip 2008 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare, Chat Shqip
http://www.alblove.com

Albprofil
Komuniteti shqiptar ne internet, krijoni profilin tuaj ne pak minuta dhe njihuni me djem e vajza nga shqiperia.
http://www.albprofil.com

BarKafe - Ne shoqeri - Albanian Social Network
BarKafe eshte nje rrjet shoqeror qe ju ben te mundur te lidheni me shoqerine.
http://www.barkafe.com

Bashkohu.org - Vendi ku bashkohon te gjith Shqiptaret
Tek ne do te gjeni: Mp3 per shkarkim, Video pa kufi, foto per msn, kuriorzitete, lojra live, chat, te shkarkosh nga youtube, forumin me populor Shqiptar si dhe shume risi te tjera pra mos i humbisni veq klikoni ketu.
http://www.bashkohu.org

BiiBU ku bota bashkohet
Biibu.com, Atje Ku Bota Bashkohet, Me muzik e mesazh, chat, fotoalbum, dhe aplikacione te tjera. Bashkohu me shoket dhe shoqet ane e mbane botes.
http://www.biibu.com

Hapesiraime.com
HapesiraIme.com është hapësira juaj në internet. Është e gjitha falas. Është për të gjithe shqiptaret ne bote te Shqiperisë, Kosovës, Maqedonisë, etj. Këtu mund te njihni shoqeri te re ose dashuri. Është gjithçka falas.
http://www.hapesiraime.com

Knaqnu.Com - Portali Komunikues Shqiptar ne internet
Portali Komunikues Shqiptar ne internet Knaqnu.Com, gjej shoqerinë dhe argëtohu me shum risi qe ofron stafi yne. Na vizitoni ju mirepresim.
http://www.knaqnu.com

Komuniteti i Peshkopise
Komuniteti virtual i qytetit te Peshkopise
http://www.peshkopia.net

Shko tek faqja: 1 2