Albanian Legend
’’ Albanian Legend ’’ Aleansa Shqiptare
http://www.albanianlegend.com

Artaria EdiGold
Artaria EdiGold me seli në Mitrovicë bën shitjën, blerjën dhe riparimin si dhe gjithashtu të gjitha llojet e gravirimit.
http://www.edigold.com

Autolajme
Ktu mund te gjeni lajme me te reja nga fusha e Automobilizmit dhe gjithcka qe ju intereson ne kte drejtim mund ta shfletoni ne www.autolajme.blog.al
http://autolajme.blog.al

DASHURIA DHE ENDRRAT
te falesh eshte hyjnore te gabosh eshte njerezore
http://riniashqipetare.forumotion.com

EXPLORERUNIVERS
mistere paranormale, konspiracion, magji, profeci, enigma historike, jashtetokesoret ufo ovni jashtëtokësorët rrathët në grurë crop circles ezoterizem fantazma shpirtera shoqeri sekrete,alien, etj.
http://explorerunivers.forumslife.com/

Fjala Ime
Fjala Ime eshte fjale e secilit nga ne. Pra ky eshte nje vend i hapur ku secili mund te e thoje fjalen e tije.
http://www.skendermustafi.ch

Hotelpuprra - Web PORTAL Shqip
Live TV Muzik, Mp3, Forumi, Hisotri Shqiptare, Lojra, WEb MSN, Seriale & Emisione, Filma Shqip, Barcoleta...
http://www.hotelpuprra.page.tl

Kohe e Lire
Free Time eshte nje faqe qe i permbahet kohes se lire nuk eshte e perqendruar ne nje obiektiv te vetem si pershembull reklama muzik etj. Free Time perqendrohet ne diskutime forumi chat dhe argetime te tjera per ju mjafton tja kaloni bukur ne kohen tuaj te lire... ju pershendes
http://free-time.goodbb.net

KoprivaPrograms
Kopriva Forumi-Perdore Kohen Ku duhet Ketu nuk merziteni sepse ketu kaloni kohen me vlere.
http://www.kopriva.forum.st

Kosovalbaner.com
kulturë, sport, rekreacion, film, muzikë, televizion, video, dokumentar, nostalgji.
http://www.kosovalbaner.com

Shko tek faqja: 1 2