Web Hosting & Domain Name
The use of different combine services, open communication, close and honest with customers and market, K’Osoft has a separate strategy to meet the mission and vision of the company, with customers and the mutual interests. Continues engagement of  experts and people with experience in  internet, enable us consistent and sustainable walk, in order to achieve targeted  strategy.
http://www.kosoft.com


Albanianz.com eshte nje komunitet per rinin shqiptare
Albanianz.com eshte nje komunitet / chat per rinin shqiptare! Lidh kontakte ndermjet shqiptarve neper gjtih botes. Krijo profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video, anketa, kuize etj. Bashkohu tani, falas!
http://www.albanianz.com

Blog.al - Krijo faqe falas
Platformė plotėsisht nė gjuhėn Shqipe, Stafi i faqes ju shoqėron nė ēdo hap tė punės tuaj, Njė shumėllojshmėri lajtmotivesh edhe shtojcash pėr kėnaqėsinė tuaj, Mundėsi pėr tė monetizuar blogun e kėshilla profesionale pėr te suksesi!
http://www.blog.al

Computer Shop InTech
Computer Shop InTech
http://intek.com.mk

Laboratori.al - Creative Web Geeks
Laboratori eshte nje studio kreative e dedikuar te permiresoje cilesine e paraqitjes tuaj online. Jemi te specializuar ne dizenjimin e faqeve te internetit, programimin e aplikacioneve web, optimizim per motore kerkimi dhe administrim serverash.
http://www.laboratori.al/

PUBLIKU
Hapeni faqen tuaj falas: emrijuaj.publiku.com! Kjo ėshtė njė mundėsi e mirė si pėr Fillestar ashtu edhe pėr webmaster tė Avancuar. Faqja juaj brenda pak minutash do tė jetė e publikuar online dhe mund tė shihet nga e tėrė bota
http://www.publiku.com

Shqipo.com - Krijoni blogun tuaj
Ju duhen vetėm 2 minuta qė tė hapni blogun ose faqen tuaj. Shqipo.com ju ofron njė sistem tė thjeshtė e tė fuqishėm, krejtėsisht nė shqip, e krejtėsisht falas.
http://www.shqipo.com

Web Hosting & Domain Name
The use of different combine services, open communication, close and honest with customers and market, K’Osoft has a separate strategy to meet the mission and vision of the company, with customers and the mutual interests. Continues engagement of  experts and people with experience in  internet, enable us consistent and sustainable walk, in order to achieve targeted  strategy.
http://www.kosoft.com