Kërkoni dhe gjeni një listë të gjerë të web faqeve zyrtare të hoteleve në Kosovë: Gjeni hotele në Prishtinë, hotele në Pejë, hotele në Prizren, hotele në Mitrovicë, hotele në Gjakovë, hotele në Gjilan, hotele në Ferizaj, etj.

Hotel Prishtina
Hotel Prishtina në Prishtinë, gjindet në zemrën e kuartit më të rëndësishëm biznesor të qytetit. Ejani në hotelin tonë dhe jeni të mirëseardhur si një mik i vjetër. Në hotel, ju menjëherë e ndjeni vehten sikurse në shtepinë tuaj kur hyni në dhomën e pritjes, duke çuar një gotë vere në restoranin tonë me finesë, të rrethekuar nga galeria e pikturave e hotelit tonë, krijuar nga artistët Kosovarë.
http://www.hotelprishtina.com

Hotel Prizreni
Hotel Prizreni është një hotel nga më të fundit të ndërtuar në Prizren,në qytetin e lashtë,kyç e tepër të rëndësishëm të trojeve shqiptare por edhe për tërë rajonin e Ballkanit. Stili i hotelit është një ndërthurje e traditës shqiptare me atë moderne. Vendndodhja e tij është në qendër të qytetit,mes Shatervanit e Kalasë dhe i vendosur...
http://www.hotelprizreni.com

Hotel Rio De Janeiro
Hoteli Rio De Janerio ju mirëpret çdo javë Muzikë Live me Yjet e Estrades. Restauranti me 400 ulëse mund te rezervohet per dasma si dhe ahengje të ndryshme.
http://www.riodejaneiro-ks.com

Hotel Royal
Hotel Royal është hotel i ri, në lagjen e njohur Pejton në Prishtinë. Është i ndërtuar në vitin 2006, me shumë shije, ka tre kate, me gjithsejt 14 dhoma të dekoruara me elegancë. Hoteli ofron shërbime profesionale, dhoma luksoze me xhakuzi, si dhe apartmanet sauna.
http://www.royalhotel-pr.com

Hotel Trofta
Në kuadër të shërbimeve hoteliere përfshihet hoteli i cili ka një kuzhinë mjaft të pasur për përgatitjen e ushqimit, banakun, separenë, tarasën , recepsionin si dhe 7 dhoma për mysafirë brenda hotelit . Ne kompleksin hotelier gjinden edhe 6 bungallova me 12 dhoma per mysafirë që janë të ndërtuara buzë liqeve me peshq dhe paraqesin nje atraksion për vizitorë. Ne kete hotel mund te organizohen edhe mbledhje, seminare, konferenca etj
http://www.trofta.com/hoteli.htm

Hotel Xhema
Mire se vini ne HOTEL XHEMA ne Prishtine jeni te mire se ardhur ne Hotelin tone ,ne posedojme kualitet te larte Europian. Pervoja jone ne kete fushe dhe bashkpunim me ju , ju garanton nje pushime e rehatshem ,qetesi dhe kenaqesi, Apartmant luksoz,Cable TV,Room Servis 24 ore Dhome me pishine & xhakuzi, si dhe dhoma per pushim.
http://www.hotelxhema.com

Hotel XXL
Hotel XXL gjindet ne magjistralen Ferizaj-Prishtin në një vend të bukur dhe të qet, ka 50 dhoma per 1 person 2,3,4 dhe 5 persona si dhe parking të mbrendshëm Dita juaj ne Hotel XXL dotë fillojë me një kafjall miklues kontinental, në restoranin e Hotelit.. Qe mund të përdoret për biseda private, lexim në qetësi ose për të krijuar miqësi të reja.
http://www.hotelxxl-ks.com

Hotel.al - Guidë hotelesh
Guidë hotelesh në Ballkan, Evropë dhe Botë. Me hotel.al ju do te gjeni më shumë se 500 hotele në Ballkan dhe më gjerë. Informacionet për hotelet në hotel.al janë më të fundit!
http://www.hotel.al

Motel & Restaurant Denisi Petrol
Pompa e Benzinës, Restauranti, Hoteli, Kampshtepizat & Minimarketi. Te gjitha këto mund ti gjeni në Dobrushë, Istog.
http://www.denisipetrol.com/pompa.htm

Unio Commerce Grand Hotel Prishtina
Kompania me e madhe dhe me serioze hotelerike ne Kosove. Ofrojme sherbime profesionale dhe hapesire veprimi te gjere. Pervec sherbimeve hotelerike kemi ne dispozicion edhe shume sherbime percjellese si restaurantet, sallat per konferenca, sallat prezentuese, salla per kokteje, internet wireless etj.
http://www.grandhotel-pr.com

Shko tek faqja: 1 2