Kërkoni dhe gjeni një listë të gjerë të web faqeve zyrtare të hoteleve në Shqipëri. Gjeni hotele në Tiranë, hotele në Durrës, hotele në Vlorë, hotele në Sarandë, hotele në Berat, hotele në Kavajë, hotele në Shëngjin, hotele në Gjirokastër, etj.

Hotel Lido
Hotel Lido ofron mikpritjen tradicionale shqiptare dhe atmosferen e tij te vecante gjate qendrimit tuaj ne Durres, per turizem ose biznes. Hoteli ndodhet ne qender te qytetit, 200m nga porti dhe bregdeti. Hotel Lido eshte sot nje pike referimi ne zemer te qytetit. Ne hotel Lido, tani eshte e mundur organizimi i konferencave apo trajnimeve te ndryshme me nje salle me kapacitet prej 30 vendesh.
http://www.hotellido-durres.com

Hotel Mondial
Bëjeni vizitën tuaj në Tiranë një përvojë të gëzueshme dhe të paharrueshme duke qëndruar në Hotel Mondial. Tek Hotel Mondial ju do të gjeni të kombinuar mirë rehatinë dhe lehtësinë. Hidhini një sy faqes sonë të Internetit dhe shihni se ç’ju pret në Hotel Mondial.
http://www.hotelmondial.com.al

Hotel President
Do ndeshni nje pritje te ngrohte e miqesore sapo te hyni ne Hotel President, aty ku takimet tuaja behen te paharrueshme edhe nga ofertat tona te koktejleve te mrekullueshem. Me te hyre ne hotel do gjeni nje personel shume te edukuar qe flet disa gjuhe Ne tryezen e recepsionit eshte nje stende me te gjitha gazetat e revistat shqip dhe shume te tjera perendimore, si dhe njesia qendrore e sistemit te sigurise.
http://www.hotelpresident-al.com

Hotel Rozafa
Hotel Rozafa gjendet vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së parkut të qytetit. I ndërtuar në vitin 2002, ka 3 kate, me gjithsej 20 dhoma të mobiluara në mënyrë elegante me ambient luksoz. Ka mjedise çlodhëse me një larmi ofertash për ditët tuaja të veçanta, seminare apo mbledhje, mjedise të cilat janë të pajisura me mjete moderne për të lehtësuar sado pak transmetimin e informacioneve gjatë mbledhjes dhe seminareve.
http://www.hotelrozafa.com

Hotel Skampa
Hotel Skampa - Plazhë, pishinë, telefon, tv sat, mini bar, air conditon.
http://www.hotelskampa.com

Hotel XHEKO IMPERIAL
Xheko Imperial, ngjitet në gamën me të lartë. Me një kombinim të rafinuar të luksit dhe tradicionit, Xheko Imperial i ofron klientelës së saj një konfort të veqantë. 48 dhoma dhe 15 suitat madhështore e bëjnë Xheko Imperial unik. Xheko Imperial ju ofron një bar elegant, një restorant të mrekullueshëm, një shërbim të shkelqyer, e gjitha kjo e shoqëruar me një luks imperial.
http://www.xheko-imperial.com

Hotel.al - Guidë hotelesh
Guidë hotelesh në Ballkan, Evropë dhe Botë. Me hotel.al ju do te gjeni më shumë se 500 hotele në Ballkan dhe më gjerë. Informacionet për hotelet në hotel.al janë më të fundit!
http://www.hotel.al

Kompleksi DEA - Hotel, Bar, Restorant - Spathar, Shkoder, Albania
Mire se vini ne faqen zyrtare te Hotel Bar Restorant "DEA", kompleksi unik dhe madheshtore ne Spathare te Shkodres .... I shtrire ne bregun e lumit Drin, poshte ures se Spatharit, ky kompleks te mahnit me bukurine dhe larmine e ambjenteve te saje. Uji qe rrjedh ne currilat e krijuara perreth liqenit artificial, e ben unike freskine dhe shijen e nje dreke apo darke me miqt . Ambjentit piktoresk, nuk i mungojne edhe bujtinat prej druri te cilat sherbejne si hotel per te gjitha ata qe kerkojne ...
http://www.kompleksi-dea.com

Rezidenca Desaret
Hotel ne Berat Rezidenca Desaret do te gjeni cmimet me te lira dhe te favorshme.
http://www.desaret.com

Rogner Hotel Europapark Tirana
Në listën e gjatë të hoteleve spikat Hotel Europapark në Tiranë. Vendi më ekskluziv i qytetit që ka tiparet e jetës lluksoze shqiptare. Sipërfaqet e mëdha arkitekturale krijojnë një atmosferë joshëse dhe relaksuese të kombinuar me standartet më të larta. I ndodhur në bulevardin kryesor të Tiranës, me një distancë të përshkueshme në këmbë me Ministrinë e Financës, Presidencën dhe një pjesë të Ambasadave, hoteli prej një kohe të gjatë është shndërruar në vendin e takimeve internacionale të botës së biznesit, politikës dhe kulturës.
http://www.hotel-europapark.com/21751_al-europapark-de.0

Shko tek faqja: 1 2 3