Kërkoni dhe gjeni një listë të gjerë të web faqeve zyrtare të hoteleve në Shqipëri. Gjeni hotele në Tiranë, hotele në Durrës, hotele në Vlorë, hotele në Sarandë, hotele në Berat, hotele në Kavajë, hotele në Shëngjin, hotele në Gjirokastër, etj.

Colosseo Hotel
Sic e sygjeron dhe vete emri, ky hotel eshte ndertuar duke marre shkas nga nje prej mrekullive te arkitektures antike. Hotel Colosseo ofron nje kombinim te shkelqyer te standarteve te larta, te pozites strategjike ne qender te qytetit dhe te mikpritjes tradicionale shqiptare. Eshte nje nder hotelet e licensuar nga Ministria e Turizmit duke perfshire edhe titullin zyrtar te hotelit me 3 yje. Ai ofron te gjitha kushtet moderne te nje hoteli 3 yjesh, nje atmosphere te qete per nje relaksim total si dhe nje ushqim dhe sherbim te shkelqyer. Stafi i hotelit pervecse ne Shqip mund te komunikoje edhe ne Italisht dhe Anglisht
http://www.colosseohotel.com

Edialtour Albanian Online Travel Agency
200 hotele në të gjthë Shqiperinë Sarande, Durres, Golem, Shengjin, Vlore, ksamil, Dhermi. Llogara, Himare, Tirane, dhe shume sherbime te tjera ne mbare boten e turizmit.
http://www.edialtour.com

Grand Hotel Europa
Grand Hotel Europa eshte nje nga hotelet me prestigjoze, i ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres, me atmosferen e nje hoteli madheshtor me moderinizmin me bashkohor. Per tu vleresuar sallat e mbledhjeve dhe sallat e konferencave. Me vendndodhjen e tij ben te mundur shetitjen e pikave me te bukura turistike te qytetit te Shkodres ne pak minuta.
http://www.europagrandhotel.com

Hotel Adriatik
Hotel Adriatik - Vend ideal për pushimet, evenimentet apo konfernecat tuaja.
http://www.adriatikhotel.com

Hotel Aragosta
Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit. Eshte i vendosur ne bregdetin e mrekullueshem Hotelime rere, dhe ofron nje pamje panoramike nga te gjitha dhomat e tij. Kombinimi perfekt i vendosjes, i lehtesira qe ofron dhe stafit miqesor e bejne hotelin tone zgjedhjen me te kenaqshme per pushimet tuaja.
http://www.aragosta.al

Hotel Arvi
Hotel Arvi ndodhet në lagjen nr 1, shetitorja Taulantia, 9 kate i lartë, në zonën më piktoreske të qytetit të Durrësit, me panoramë mbresë lënëse në sejcilën nga dhomat. Hoteli është shumë pranë Portit Detar të Durrësit, qendrës administrative dhe historike të qytetit vetëm 5 minuta në këmbë.
http://www.hotelarvi.com

Hotel Bermon
Hotel "Bermon" eshte i lokalizuar ne periferi te Tiranes. Me nje teknologji moderne, manaxhim profesional, mobilim bashkekohor, sherbim dhe komoditet perfekt. Hotel "Bermon" eshte nje hotel me 4 yje.
http://www.bermonhotel.com

Hotel Comfort Tirana
Hotel Comfort Tirana ndodhet ne nje pozicion shume te mire ne afersi te qendres se Tiranes rruga Fortuzi pas Ministrise se Drejtesise. Sherbimet Bed & Breakfast, Dhoma me kushte moderne, Restorant, Salle Konferencash.
http://www.hotelcomfort.al

Hotel Continental
Pse Hotel Continental?! Sepse posedon 44 dhoma luksoze, 2 restorante: tradicionale dhe italiane, Bar dhe Piceri, Sallë force e palestër fitness, Sauna, pishina verore e dimërore, Parking 24 orë i ruajtur, Kompleks sportiv me lojëra për fëmijë, Sallë Konferencash, Ambiente të gjelbëruara.
http://www.continentalvora.com

Hotel Ermiri Palace
Hotel "Ermiri Palace" eshte nje kompleks turistik luksoz buze detit Adriatik, ne plazhin e mrekullueshem te Shengjinit. 50m nga bregu, ju mund te shijoni magjine e perendimit nga dhoma juaj.
http://www.ermiripalace.com

Shko tek faqja: 1 2 3