Albaniaonline
Albaniaonline where albanians are online....ketu do te gjeni te gjitha informacionet e duhura nga shqiperia,diskutoni me ne te forumi jone ju mirepresim.
http://www.albaniaonline.cn

Albeagle
Albeagle - Permbledhje njohurish te pergjithshme.
http://www.albeagle.blog.al

BlgouShqiptar.com
BlgouShqiptar.com eshte nje platforme publikimi dhe diskutimi te ngjarjeve me te fundit ne boten shqiptare.
http://www.blogushqiptar.com

Blogu i Astrit Lulushit - Të rejat e fundit nga shkenca dhe mjekësia
Blogu Informativ i gazetarit të Zërit te Amerikës - Astrit Lulushit. Në këtë blog mund të gjeni të rejat e fundit nga shkenca dhe mjekësia.
http://astritlulushi.wordpress.com

Blogu i Zërit të Amerikës
Blogu zyrtar i Zërit të Amerikës.
http://zeriamerikes.wordpress.com

Dainosweb - Informacion dhe argetim pa limit
Ne sjellim gjithcka ne nje,informacione pa limit rreth ngjarjeve te fundit,letersi dhe art,argetim vetem ne www.dainosweb.com.Puna jone mbeshtet ne sinqeritetin dhe ruajten e te drejtes se autorit.Kjo behet duke treguar burim e cdo informacioni te marre.Tek ne interneti tregon vleren e vertet si shpikja me e madhe e botes.Mos nguroni te na vizitoni.
http://www.dainosweb.com

Indrit Maraku - Informacioni ne koherat e Social Medias!
Informacioni ne koherat e Social Medias! Si po ndryshon bota e informacionit nen presionin e Facebook, Twitter dhe te tjere Social Networks? Sfida mes Media se Re dhe Medias tradicionale: Eja te behesh edhe ti pjese e bisedes!
http://www.indritmaraku.com/alb

Info By Ledio
Nje faqe me informacione te ndryshme nga bota dhe nga vendi.kuriozitete dhe lajme interesante te cilat do t’jua mbushin diten.
http://www.infobyledio.co.cc

iPhone Albania
iPhone Albania - Blog shqiptar mbi Apple iPhone 4, iPhone 3GS dhe iPhone 3G me të gjitha informacionet mbi përdorimin, zhbllokimin, jailbreak, recensione,programe, kërkesa, aplikacione të App Store dhe shumë e shumë gjëra të tjera...
http://www.iphonealbania.net/

LAJMI SHQIP
Pasqyre e zhvillimeve ne mbare hapesiren shqiptare.
http://www.lajmishqip.com

Shko tek faqja: 1 2