ENIGMATIKĖ SHQIPTARE, FJALEKRYQE
Fjalėkryqe online, anagrame, kuize interaktive te diturisė, probleme logjike, rebuse dhe shumė lloje tė tjera tė enigmave. Kjo faqe sajohet nga enigmatėt mė tė njohur shqiptarė dhe me radius shumė tė gjerė bashkėpunimi!
http://www.fjalekryqi.com

MAGJIA E VERTET E ARGETIMIT
Magjia e vertet e argetimit..! Thjesht Unike!
http://www.magjia.com