StilJete.Com - Keshille per femra
Keshilla femerore per te gjitha vajzat dhe grate vetem ne stiljete.com
http://www.stiljete.com


Beauty.al
Beauty.AL eshte nje faqe e dedikuar totalisht femres shqiptare. Artikuj te rinj duke filluar qe nga moda, kozmetike, stil, e deri tek shendeti e keshilla te ndryshme. Beauty.al eshte portali per femrat shqiptare.
http://www.beauty.al

Dasem Shqiptare
Ne permbledhim informacione te ndryshme rreth dasmave shqiptare, dasmave te huaja, ofrojme mundesine te blini dhe te shisni online fustanet dhe veshjet tuaja etj. Faqja gjithashtu ju ofron mundesi komunikimi dhe diskutimi ndermejt Forumit tone te ri ku ju te gjithe mund te ofroni keshilla dhe tregoni historite tuaja te dasmava apo ato te dashurise.
http://www.dasemshqiptare.com

Femra Shqiptare
Faqja e vetme shqiptare kushtuar teresisht femrave. Modele flokesh, veshje, aksesore dhe padyshim dashuria.
http://www.femerore.com

Modë dhe Përkujdesje
Artikuj të ndryshëm për moden dhe përkujdesjen personale. Trendet e fundit të modës, Fashion, Stil, Grim, Si te dukeni bukur, Si te jeni më tërheqëse, cfarë duhet të vishni dhe cfarë jo, si dhe shumë gjëra tjera...
http://www.kapsit.com/view/12/mode__perkujdesje/1.html

Per Femra
Revista per Femra ne Shqip - Albanian Female Magazine.
http://www.perfemra.com

Per nje pamje me te bukur - Parajsa shqiptare
Per nje pamje me te bukur - Parajsa shqiptare ju sugjeron modele te ndryshme flokesh dhe thonjsh nepermjet ketyre pamjeve. Nje pamje me e bukur, e demostuar nepermjet flokeve dhe thonjve tuaj.
http://bukuria.parajsa.com

Revista Jeta
Revista Jeta - Top trainer, top body.
http://www.revistajeta.com

Sekrete Bukurie
Sekrete dhe Keshilla per femra dhe mashkuj. Beauty and fashion, mode, fustane nuserie,fustane mbremje,keshilla per lekure,keshilla per floke, etj.
http://www.sekretebukurie.com

Sekrete Bukurie
Sekrete dhe Keshilla per femra dhe mashkuj. Beauty and fashion, mode, fustane nuserie,fustane mbremje,keshilla per lekure,keshilla per floke, etj.
http://www.sekretebukurie.com/

StilJete.Com - Keshille per femra
Keshilla femerore per te gjitha vajzat dhe grate vetem ne stiljete.com
http://www.stiljete.com