FIZIO Plus - Qendra pėr Terapi Fizikale dhe Rehabilitim
Qendra pėr Terapi Fizikale dhe Rehabilitim - FIZIO Plus - ėshtė qendėr e cila ėshtė hapur nė bazė tė kėrkesave dhe nevojave shumė tė mėdha tė njerėzve tė cilėt kanė nevojė pėr njė mjekim dhe rehabilitim adekuat dhe me metodat me bashkėkohore qė njeh sot Fizioterapia nė botė dhe e cila ka munguar deri me sot nė Kosovė. Nė qendrėn tonė ofrojmė: - Kinezioterapi, - Termoterapi, - Elektroterapi, - Masazhė manuale, si dhe shumė kėshilla tjera pėr shėndetin tuaj.
http://www.fizioplus.com/


BARDHIMED
Poliklinika pėr sėmundjet e hundės, veshit dhe fytit BARDHIMED, ju ofron kėto shėrbime specialistike: - Diagnostifikimi dhe shėrimi i sėmundjeve akute dhe kronike tė veshėve ( kullimet me qelb tė veshėve ), marrja e materialit pėr egzaminim mikrobiologjik, pastrimi i veshėv, etj.
http://www.bardhimed.com

EXTRADENT
Ordinanaca stomatologjike EXTRADENT, pacientėve u ofron shėrbime nga lėmi tė ndryshme tė stomatologjisė sė pėrgjithshme dhe specialistike.
http://www.extra-dent.com.mk

FIZIO Plus - Qendra pėr Terapi Fizikale dhe Rehabilitim
Qendra pėr Terapi Fizikale dhe Rehabilitim - FIZIO Plus - ėshtė qendėr e cila ėshtė hapur nė bazė tė kėrkesave dhe nevojave shumė tė mėdha tė njerėzve tė cilėt kanė nevojė pėr njė mjekim dhe rehabilitim adekuat dhe me metodat me bashkėkohore qė njeh sot Fizioterapia nė botė dhe e cila ka munguar deri me sot nė Kosovė. Nė qendrėn tonė ofrojmė: - Kinezioterapi, - Termoterapi, - Elektroterapi, - Masazhė manuale, si dhe shumė kėshilla tjera pėr shėndetin tuaj.
http://www.fizioplus.com/

ITALDENT
ITALDENT Klinike dhe Laborator dentar. Specialiteti i stafit "ITALDENT" eshte DENTISTRIA KOZMETIKE. "ITALDENT" perdor teknologjine me moderne dhe teknikat me te avancuara te mjekimit,duke siguruar perfeksion dhe rezultate absolute. Stafi perbehet nga specialiste ITALIANE dhe SHQIPTARE me ekspeience shume vjecare ne stomatologji.
http://www.italdent-al.com

Klinika Dentale Eurodental
Klinika Dentale Eurodental, funksionon me sukses mė shumė se dhjetė vite. Klinika ėshtė e pajisur me aparaturėn mė bashkėkohore, tė nevojshme pėr ofrimin e tė gjitha Shėrbimeve Stomatologjike.
http://www.eurodental.org

Klinika e Syve Uzllova
Klinika jone ju ofron per here te pare kontakt me mjekun te problemeve qe keni me syte drejtperdrejt nepermjet internetit. Mjafton te regjistroheni dhe do te keni mundesi te dergoni problemin tuaj dhe te merni pergjigje nga mjeket tane drejtperdrejt nga shtepia juaj.
http://www.eye.al

Klinika FMES / CVSC - Klinike Kirurgjikale Kardio-Vaskulare
Klinika F.M.E.S CVSC TIRANE eshte e specializuar per kardiologji dhe kirurgji kardio- vaskulare. Qellimi i krijimit te kesaj klinike eshte qe ti qendrojme sa me prane pacienteve qe vuajne nga semundje kardiake duke iu ofruar atyre diagnostikimin e sakte dhe mjekimin kirurgjikal te semundjeve te tyre.
http://www.klinika-fmes.com

Klinika Gjermane - Tiranė
Mjekesia interne, Orthopedia, MRI- Rezonanca Magnetike, Echo, EKG e qetesise + EKG efortit (Bicikleta), Endoskopi, Laboratori, Terapia me fushe elektromagnetike, Radiografia, etj.
http://www.deutschekliniktirana.com/index.php?lang=al

Klinika gjermane e syrit
Tė shikosh pėrsėri normalisht dhe mė nė fund tė mos jesh i varur nga syze tė bezdisshme ose thjerrėzė syri. Kjo ėndėrr mund tė bėhet e vėrtetė pėr Ju. Se pikėrisht nė vitet e fundit metodat e lazerkirurgjisė refraktare pėr korrigjimin e pėrhershėm tė defekteve tė shikimit kanė marrė njė zhvillim tė madh inovativ me anėn e Excimer-Lazer. Paletja zgjatet nga PRK dhe LASIK deri tek LASEK, ku LASIKU nė moment ėshtė metoda mė shpesh e pėrdorur.
http://www.klinikagjermaneesyrit.com

Klinika Kubane San Marco
"Klinika Kubane San Marco" prej nentorit 2011 eshte distributori ekskluziv i prodhimeve farmaceutike Vidatox, prodhime farmaceutike te dedikuara trajtimit te kancerit dhe tumoreve te ndryshme.
http://www.klinikakubane.al/

Shko tek faqja: 1 2 3