Ac Milan News
Ac Milan News – Forumi më i madh shqiptar që i dedikohet klubit Italian më të trofeshëm në botë me një fjalë forum i Rossonerëve Shqiptarë.Këtu diskutohet për lojtarët në përgjithësi , historinë e klubit , transferet e lojtarëve , për ndeshjet , mund të gjesh lajmet më të reja dhe gjithashtu foto , dizajne apo video apo gjithqka që ka të bëjë me klubin Ac Milan.
http://www.acmilan-news.com

Ac Milan Shqip
Ueb Faqe e dedikuar fansave te Milanit.
http://www.acmilan-shqip.org

Tifozat Albaninan ultras
Tifozat Albaninan ultras dhe rreth kombetares shqiptare.
http://www.tifozat.com

Tifozat Kuq e Zi
Tifozat Kuq e Zi është rrjeti më i madh i tifozëve të zjarrtë të Kombëtares shqiptare dhe të sportistëve shqiptarë në përgjithësi.
http://www.tifozatkuqezi.com

Web per fansat e juventusit
Juventus Football Club Fans Albania. eshte nje web faqe shqipetare e rezervuar ne gjuhen shqipe,i dedikohet skuadres tone te dashur juventus,por nuk perjashtohen qe edhe tifozet tjer te vijne,eshte e gjitha e perkthyer ne shqip ju mire presim.
http://www.juventus-fans.net