Faqet shqiptare qe ofrojne makina me qera ne Tirane, Durres, Prishtine, Peje, Vlore, Prizren, Fier, Gjakove, etj.

Albarent
RENT A CAR ALBANIA ALBARENT është lajmi më i ri dhe më i mirë në tregun e automjeteve me qera si edhe automjeteve me shofer me qera. Epoka e automjeteve të lodhura dhe e burokracive me klientët perëndoi me lindjen e ALBARENT! Ne vijmë për të sjellë në treg një standard të ri. Jo vetëm automjetet më të mira e më të reja, por edhe një shërbim më fleksibël për klientin, më të shpejtë, më praktik.
http://www.albarent.al

ArtSan Limousine
Shërbimi ynë përfshin martesa, përvjetore,ditëlindje, mbrëmje diplomimi, koncerte, aktivitete sportive, tranport nga dhe për në Aeroport, ose vetëm një udhëtim nate në qytet.
http://www.artsan-limousine.com

Edialtour Albanian Online Travel Agency
200 hotele në të gjthë Shqiperinë Sarande, Durres, Golem, Shengjin, Vlore, ksamil, Dhermi. Llogara, Himare, Tirane, dhe shume sherbime te tjera ne mbare boten e turizmit.
http://www.edialtour.com

Euro Turist
Duke ofruar aranzhmane për pushime ashtu si ju keni ëndëruar, fluturime me aeroplan në të gjitha destincaionet nëpër botë, vetura "rent a car", sipas nevojës suaj, dhe shumë shërbime të tjera turistike, kënaqësia është, kur shërbimi jonë të bëjë të jeni mirënjohës dhe të keni arritur atë për të cilën ju keni pasur nevojë.
http://www.euroturist.com.mk

Kosova Reisen
Që nga themelimi, kompania jonë e mbështetë zhvillimin e vet në standarde, paraprakisht të certifikuara. Me një mikpritje dhe kulturë të mirëfilltë të stafit tonë, jemi kujdesur në mënyrë të veçantë për çdo udhëtarë, që ai t’i ndiejë shërbimet e përzemërta të shpejta dhe efikase të kompanisë sonë.
http://www.kosovareisen.ch

LTG Kosova
"LTG" Land Rover centre Kosova,. Diler i autorizuar i automjeteve Land Rover për Kosovë. Për më tepër informata na vizitoni në web-faqen tonë.
http://www.ltg-ks.com

Makina me qera
RENT A CAR ALBANIA ALBARENT është lajmi më i ri dhe më i mirë në tregun e automjeteve me qera si edhe automjeteve me shofer me qera. Epoka e automjeteve të lodhura dhe e burokracive me klientët perëndoi me lindjen e ALBARENT!
http://www.albarent.al

MCM RENT A CAR
Vetura komplet te reja te siguruara me kasko te plote, staf udheheqes shume i sjellshem dhe efektiv. Zyra qendrore ndodhet ne Prishtine ndersa kemi zyre edhe ne Aeroportin nderkombetar te Prishtines.
http://www.mcmrent.com

NOSHI Rent A Car
NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, etj.
http://www.noshi.al

ORIKUM - Vetura me qira
Ju duhet nje veture...? Mos kerkoni ne vend tjeter, se nuk do te gjeni me lire dhe me mire! Beni rezervimin e vetures tek ne dhe perfitoni ne çmimet dhe sherbimet tona...
http://www.orikum.net

Shko tek faqja: 1 2